Techninė pagalba kelyje. Kaip Supirkimas24 komanda gelbėjo sugedusį automobilį Vilniuje. Antra dalis

Techninė pagalba kelyje. Kaip Supirkimas24 komanda gelbėjo sugedusį automobilį Vilniuje. Antra dalis

auto supirkimasAnksčiau rašytame straipsnyje suintrigavome Jus su istorija apie vairuotoją, kurią sudomino tech pagalba kelyje Vilniuje. Trumpai apibendrinant pirmąją pasakojimo dalį išryškinsime keletą faktų:

nežinome, kurioje Vilniaus vietoje yra mergina ir jos automobilis;
nežinome, kokios pagalbos automobiliui reikės: techninė pagalba ar tralas;
nežinome, kas nutiko automobiliui.

Kol kas žinome tiek. Tad tęsiame savo istoriją ir dalinamės nekasdieniu nuotykiu.

Kalbėdami su mergina bandėme ją raminti, nes ji atrodo išsigandusi ir labai nervinga. Turbūt dėl to, kad mergina stovėjo važiuojamojoje kelio dalyje negalėdama patraukti savo automobilio, o kiti vairuotojai jai signalizavo ragindami pasitraukti ir nestabdyti eismo. Paskatinome merginą įjungti avarinį signalą. Paprašėme, kad ji kuo detaliau nupasakotų, ką mato aplink save, didžiausius taškus, kurie galėtų padėti ją rasti. Ji paminėjo, kad greta yra Citadelė bankas, restoranas „Plieno paukštė“ bei VKK (Vilniaus keliautojų klubas). Mums šios informacijos pakako, kad suprastume kurioje Vilniaus vietoje yra mergina – ji stovėjo prie Kalinausko ir Tauro/Mindaugo gatvių sankryžos. Išskubėjome ten vedini suteikti techninę pagalbą arba tralo paslaugas.

Nuvykę į merginos apibūdintą vietą radome jos automobilį. Ant transporto priemonės galinės dalies, kairėje pusėje, buvo priklijuotas žalias klevo lapas, kuris pranešė mums, kad automobilio vairuotoja neturi 2 m. vairavimo stažo.

Atvykę pasikalbėjome su vairuotoja ir pirmiausia norėjome pamėginimo užvesti variklį (dėl streso vairuotoja net nepabandė to padaryti). Tik atsisėdęs į vairuotojo vietą, mūsų kolega pastebėjo, kad įjungtas trečias bėgis. Tai sukėlė įtarimą. Tačiau išjungėme jį ir pabandėme užvesti automobilį. Nepatikėsite – viskas puikiai veikė (puiki techninė pagalba, ar ne?). Nuvykome į artimiausią stovėjimo aikštelę, kur galėjome su vairuotoja aptarti susidariusią situaciją ir suteikti tinkamą techninę pagalbą kelyje, kurios ir reikėjo vairuotojai.

Paprašėme, kad mergina detaliai nupasakotų, kas įvyko prieš užgęstant automobiliui. Ji pasakė, kad artėdama prie sankryžos ji prilėtino, įjungė laisvą pavarą ir norėjo iki sankryžos nuriedėti, tačiau atleidus sankabos pedalą automobilis trūktelėjo ir užgeso.

Supirkimas24 komanda jau žinojo „gedimo“ priežastį: mergina vis dėlto neįjungė laisvos pavaros. Prilėtinus automobilį sumažėjo variklio apsukos, o trečias bėgis vis dar liko įjungtas, todėl dėl per žemų apsukų trečiam bėgiui automobilis užgeso.

Kartais taip nutinka, kad pirmą kartą atsidūrę naujame mieste vairuodami jaudinamės ir atliekame neapdairių klaidų. Tačiau svarbiausia, kad yra kas tokiu atveju Jums gali padėti. Technine pagalba kelyje galite pasinaudoti bet kada, tad su mumis galite susisiekti bet kuriuo paros metu svetainėje pateiktais kontaktais.