Mikroautobusų/autobusų supirkimas

Jeigu ieškote, kaip parduoti nenaudojamą, seną, po avarijos ar dar visai naują autobusą, kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais. Siūlome profesionalias tiek mikroautobusų tiek autobusų supirkimo paslaugas bei techninę pagalbą kelyje. Parduokite mums savo mikroautobusą ar autobusą gera kaina ir mainais už tai gaukite profesionalų aptarnavimą, pagalbą kelyje bei finansinę naudą.
Mikroautobusus parduoti internetu yra beveik neįmanoma: retas ieško, kas parduoda tokio tipo automobilį. Juo labiau, net ir atsiradę pirkėjai stengiasi įtikinti Jus, kad prašote gerokai per didelės pinigų sumos. Tam, kad nereikėtų sukti galvos dėl keleivinio transporto pardavimo, kreipkitės į mus. Mes supirksime įvairios būklės autobusus/ mikroautobusus arba tarpininkausime visame pardavimo procese. Potencialaus pirkėjo Jums nereiks laukti amžinybę, todėl sutaupysite laiko bei pinigų.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Pas mus galite parduoti savo mikroautobusą ar autobusą greitai ir sklandžiai. Jums nereikės kelias savaites atsakinėti į daugybės susidomėjusių asmenų skambučius ir mėginti išsirinkti, kuriam verta parduoti savo autobusą/ mikroautobusą, o kuriam ne. Patikėkite visus rūpesčius mūsų įmonei „Supirkimas24“.
Geriausiu įrodymu apie mūsų tiekiamų paslaugų efektyvumą tampa buvę klientai. Su mūsų pagalba sėkmingai pardavę savo transporto priemones, jie patikina, kad būtent dėl tokių paslaugų, kurias teikiame mes, savo transporto priemonę pardavė greitai ir pelningai. Sulaukiame rekomendacijų, kurios džiugina ir skatina toliau veikti klientui naudai.
Nesvarbu, kokia yra keleivinio transporto būklė, mums jį galite parduoti visada. Brangiai superkame naujus ir daužtus įvairios paskirties “busiukus”. Senų ir naujų mikroautobusų bei autobusų supirkimas pas mus vykdomas itin paprastai: jums tereikia pateiktoje formoje įvesti mikroautobuso ar autobuso valstybinį numerį ir paspausti mygtuką „Užklausti“. Per trumpiausią laikotarpį su Jumis susisieksime ir pasiūlysime transporto priemonės kainą. Jeigu ji Jus tenkins, nupirksime iš Jūsų auto priemonę grynais pinigais.
Mikroautobusų ir autobusų supirkimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kt. šalies miestuose. Transporto priemones superka mūsų vadybininkai, kurie su klientais visuomet bendrauja tiesiogiai ir vertina kiekvieną siūlymą individualiai. Susisiekite nurodytais kontaktais.