Kitos paslaugos

Ieškote, kas užsiima auto dokumentų tvarkymu ar automobilių patikra? Supirkimas24 komanda siūlo ne tik automobilių supirkimo, bet ir dokumentų tvarkymo bei auto detalių patikros paslaugas.

Mūsų komanda yra pasiruošusi Jums padėti bet kokiu atveju ir bet kokioje situacijoje. Nesvarbu kokios būklės yra jūsų automobilis – mes pasirūpinsime jo patikrinimu ir greitu metu pristatysime visus trūkstamus dokumentus bei automobilio patikrinimo išrašus.

Per mus perkantiems transporto priemones, teikiame įvairiapusę pagalbą. Tarp jų – pagalba, kai auto dokumentų tvarkymas perkant ir registruojant transporto priemonę, automobilio draudimas kelia klausimų ir neaiškumų. Taip pat pas mus siūloma detali automobilių patikra, išsirinktos transporto priemonės pirminė apžiūra ir išbandymas.

Susisiekite telefonu: 8 644 96446

IMGP0142Įsigijus automobilį, reikia sutvarkyti šūsnį transporto priemonės dokumentų, laukti eilėse skirtingose institucijose, stengtis patikrinti, kuri informacija yra teisinga. Nežinant apie tokias paslaugas pakankamai, sugaištama daug laiko, patiriamas stresas ir nemaloni savijauta. Patikėję visus šiuos rūpesčius mums, galėsite savo laiką skirti darbui ar laisvalaikiui.

Taip pat nusipirkus automobilį, reikia įsitikinti tinkama jo būkle. Nuodugni automobilio detalių patikra, jeigu ji atliekama su pirkimu nesusijusiame servise, užima nemažai laiko, reikia laukti eilėse, o kaina skamba itin nepadoriai. Dėl to pasinaudodami mūsų siūlymu Jūs sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Pas mus perkantiems automobilį, teikiamos tokios paslaugos:

  • automobilio tikrinimas pagal VIN kodą;
  • informacija apie automobilio ridą, įrangą;
  • išsirinktos transporto priemonės pirminė patikra ir išbandymas;
  • detalus automobilio patikrinimas prieš perkant, kad apsaugotume Jus nuo galimų nuostolių ir papildomų išlaidų;
  • auto dokumentų tvarkymas.

Jeigu perkate automobilį per mus, pasiūlysime Jums pilną papildomų paslaugų paketą, kad transporto priemonės įsigijimas Jums nekeltų jokių rūpesčių ir bereikalingo streso. Dirbame visoje Lietuvoje. Teikiame paslaugas itin konkurencinga kaina didžiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Susisiekite su mumis numeriu 8 644 96446 arba kitais kontaktais, pateiktais mūsų svetainėje.