Audi automobilių supirkimas

Audi yra šiandien Volkswagen grupės valdomas vokiečių automobilių gamintojas. Audi visiems vairuotojams žinoma kaip prabangių automobilių markė, galinti pasiūlyti šiuolaikiškas, itin elegantiškas ir patogias transporto priemones. Audi gamintojo šūkis yra „pažanga per technologiją“ – šie žodžiai tinka kiekvienam modeliui – tiek senesnės kartos Audi automobiliams, tiek šiandien populiariems A1, A3, A4, A5, A6, A7, A8 ir kitiems šio gamintojo automobilių modeliams.

Supirkimas24 jau ne vienerius metus brangiai superka Audi ir kitų markių automobilius – tiek apynaujus, tiek prastesnės būklės. Jeigu norite parduoti seno modelio automobilį, kurio jau nebegalima eksploatuoti, mes jį nupirksime. Superkame Audi, net jeigu tai yra itin senų metų gamybos modelis. Jeigu Jus domina automobilių supirkimas kaina, geriausiai atitinkančia Jūsų lūkesčius, kviečiame kreiptis į mus – mes per kuo trumpesnį laiko tarpą įvertinsime Jūsų parduodamo automobilio būklę ir pasiūlysime puikią kainą už superkamą transporto priemonę.
Audi automobilių supirkimas Jums bus daugiau nei paprastas, nes mūsų vadybininkai visada suinteresuoti pasiūlyti abiem pusėms patrauklią supirkimo kainą, o kliento patogumui , susidomėję parduodamu automobiliu, galime atvykti jo pasiimti į bet kurį Lietuvos miestelį. Tiek geros būklės, tiek senesnės kartos Audi auto supirkimas yra mūsų darbas ir pomėgis. Mūsų vadybininkai – kvalifikuoti ekspertai, kurie profesionaliai įvertins ir pasiūlys atitinkamą ir motyvuotą kainą už Jūsų parduodamą transporto priemonę.
Norėdami parduoti savo automobilį, atsiųskite mūsų vadybininkams el. užklausą, esančią supirkimas24.lt svetainėje. Mes susisieksime su Jumis, ir pasiūlysime patrauklų supirkimo pasiūlymą.