Nevažiuojančių automobilių supirkimas

Nevažiuojančių automobilių supirkimas – išeitis ieškantiems, kur padėti nenaudojamą, nevažiuojantį, sugedusį ar po avarijos sugadintą automobilį ar kitą transporto priemonę.
Dabar nebereikia nevažiuojančių automobilių atiduoti tiesiog į metalo laužą. Parduokite juos mums gera kaina ir vienu šūviu nušaukite du zuikius – atsikratykite nereikalingų, neveikiančių automobilių bei atgaukite dalį pinigų.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Neleiskite, kad nevažiuojantis automobilis keltų Jums rūpesčių. Užimdamas papildomą vietą kieme, jis neliks nepastebėtas kaimynų. O jeigu kaimynai pasitaiko piktesni, galite sulaukti net ir nemalonaus pareigūnų dėmesio. Rizikuojate gauti ne tik baudą, bet ir netekti paties automobilio. Tuomet negausite net menkos finansinės naudos iš automobilio kaip metalo laužo. Nepatariame ir vargintis bandant patiems parduoti automobilį detalėmis. Patirtis rodo, kad tai trunka labai ilgai ir reikalauja nemažai pastangų: parduosite tik paklausiausias detales, o visa kita liks dūlėti garaže, kur ir taip vietos nėra daug. Taip pat gali būti, kad kelis mėnesius teks skirti nuolatiniam bendravimui telefonu su galimais pirkėjai, kurie tik ir bandys kuo daugiau nusiderėti nuo Jūsų prašomos pinigų sumos.

Taip pat, pardavus nevažiuojantį automobilį, jūs galėsite džiaugtis papildomomis santaupomis, kurias galėsite išleisti naujai transporto priemonei. Superkame nevažiuojančius automobilius – tai yra puikus sprendimas ir tiems, kurie dėl tam tikrų priežasčių neturi galimybės nugabenti automobilio į sąvartyną ar kitu būdu juo atsikratyti. Visiems, kurie patys negali atgabenti transporto priemonės mums, mes siūlome ją paimti patys. Tralo pagalba, mes paimsime jūsų jau nenaudojamą mašiną ir labai greitai išgabensime į jai tinkamą vietą.

Ilgiau nebevarkite bandydami susitaikyti su mintimi, kad dar kažkada pasinaudosite kieme stovinčiu „metalo laužu“. Parduokite jį mums jau dabar. Superkame automobilius gera kaina vos per pusvalandį.

Grynais pinigais superkamus nevažiuojančius automobilius galite matyti ir mūsų internetinėje svetainėje „Supirkimas24“. Čia yra speciali forma, kurioje paspaudus mygtuką „užklausti“, automatiškai bus atrinkti Jus dominantys pasiūlymai.
Su nevažiuojančiais automobiliais dažnai siejami ir įvairiausi gedimai. Siekdami išvengti netikėtų situacijų ir taupydami Jūsų laiką, galime pasiūlyti greitą pagalbą kelyje.
Nevažiuojančių automobilių supirkimą (ar kitų transporto priemonių) vykdome visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir kt.. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais (internetu arba telefonu, numeriu +370 644 96446) ir džiaukitės sėkmingu bendradarbiavimu. Mus rekomenduoja buvę klientai!