Automobilių pervežimas

Ieškote patikimos kompanijos, kuri greitai ir jums reikiamu laiku transportuotų jūsų automobilį iš taško A į tašką B? Automobilio transportavimas – yra mūsų darbas, kurį atliekame su dideliu noru. Patyrusi ir kvalifikuota komanda, greitas atsiliepimas į skambučius bet kuriuo paros metu, punktualumas, geras kainos ir kokybės santykis, profesionalios paslaugos atliekamos pagal visus valstybės reikalavimus – visa tai, siūlome tik mes – supirkimas24, įmonė galinti pasigirti gerais klientų atsiliepimais. Automobilių pervežimas — mūsų stiris.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Kalbant apie automobilio transportavimą, šios paslaugos gali prireikti daugelyje situacijų. Pati dažniausia transporto priemonės pervežimo priežastis yra nesutvarkyta automobilio dokumentacija. Pavyzdžiui: yra nusiperkamas visiškais naujas automobilis, kuris dar neturi techninės apžiūros dokumentų ir negali būti naudojamas nuolatiniam važinėjimui kol visi dokumentai nėra pilnai sutvarkyti. Taip pat, dažnai pasitaiko atvejų, kai netikėtu metu ir vietoje automobilis tiesiog sustoja važiuoti arba dar blogiau – yra patenkama į avariją. Jeigu esate susidūręs su bent vienu iš šių, išvardintų atvejų, tikime, kad suprantate kaip sunku pačiam išspręsti panašiai susiklosčiusią situaciją ir tęsti kelionę. Atsižvelgdami į klientų poreikius, mes siūlome itin patogias paslaugas. Su mumis susisiekti galite bet kuriuo paros metu, visas septynias dienas per savaitę ir greitu metu sulauksite geriausio mūsų pasiūlymo pagal individualią Jūsų situaciją ir reikiamą transportavimo atstumą. Automobilių gabenimas reikalingas ir kitais atvejais, kad ir kokioje situacijoje esate, mes galime padėti pergabenti Jūsų transporto priemonę.

Jūsų automobilį, galime transportuoti visoje Lietuvos teritorijoje. Pradedant nuo didžiųjų miestų, baigiant pačiais mažiausiais miesteliais. Nevažiuojančius ar po avarijos sudaužytus automobilius, Jūsų pageidavimu galime išvežti į sąvartyną, namus, servisą ar bet kur kitur. Prireikus nutempti arba išvežti automobilį į sąvartyną, transportuojame lengvuosius automobilius, džipus, mikroautobusus, nevažiuojančius automobilius arba automobilius po avarijos.

Tegul automobilių pervežimas nekelia Jums jokių rūpesčių! Tralas pas mus gali būti užsakytas dvidešimt keturias valandas per parą ir tralo paslaugos gali būti teikiamos septynias dienas per savaitę.

Dirbame visoje Lietuvoje. Lengvųjų automobilių transportavimo paslaugas bei pagalba kelyje ir transporto priežiūros paslaugas teikiame itin konkurencinga kaina didžiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Telšiuose ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Jeigu Jums reikalingas lengvojo automobilio transportavimas, susisiekite su mumis numeriu 8 644 96446 ar kitais svetainėje pateiktais kontaktais.