Brangus automobilių supirkimas

Automobilių pardavimas nėra paprastas procesas. Parduodamas automobilis gali būti naujausių metų, aukščiausios klasės, unikalaus dizaino, tačiau surasti jo norintį klientą, kuris būtų pasiruošęs mokėti jūsų nustatytą sumą ir nemažiau yra tikrai varginantis darbas, kuris reikalauja ypatingai daug laiko bei kantrybės. Ne paslaptis, niekas už jus nepatalpins transporto priemonės skelbimo į internetą, kuriame reikės užpildyti visus mašinos duomenis, sukelti nuotraukas, prieš tai jas padaryti, atsakinėti į susidomėjusiųjų skambučius, laiškus, o ką jau kalbėti apie kainą, kurią reikia sumokėti, kad skelbimas būtų matomas ilgesnį laiko tarpą. Galiausiai, po viso šio vargo dažniausiai vis tiek negaunama tokia suma, kurios buvo tikėtasi. O gal net ir blogiau, praėjus net kelioms savaitėms, visi lūkesčiai parduoti automobilį už gerą kainą tiesiog pranykstą ir ji yra parduodama už juokingą sumą. Tam, kad taip nenutiktų, mes esame pasiruošę jums padėti bet kokiu atveju.

Mes brangiai nuperkame naudotus, senus automobilius už geriausią kainą.

Jei kreipsitės į mus, Jūs automobilį galite parduoti vos per pusvalandį ir tai padaryti keliais kompiuterio klaviatūros klavišų paspaudimais. Kol mes rūpinsimės Jūsų automobilio nupirkimu, Jūs galėsite netrukdomai dirbti ar leisti laisvalaikį su savo draugais ar artimaisiais.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Mums galite parduoti savo automobilį itin gera kaina. Brangiai superkame automobilius, nesvarbu, ar jie nauji, ar daužti, su gedimu ar be. Automobilių supirkimas pas mus vykdomas itin paprastai, patikimai ir patogiai. Jums tereikia pateiktoje formoje įvesti automobilio valstybinį numerį ir paspausti mygtuką „Užklausti“. Kiek įmanoma greičiau su Jumis susisieks Supirkimas24 komandos narys ir pasiūlys konkurencingą automobilio kainą. Jeigu siūloma piniginė suma Jus tenkins, nupirksime Jūsų automobilį grynais pinigais. Tai, kad brangiai superkame automobilius, liudija daugelio mūsų klientų patirtis! Pasinaudoję mūsų paslaugomis, jie rekomenduoja mus savo draugams bei kolegoms, kurie lygiai taip pat mus siūlo dar tolimesniems pažįstamiems.

Brangų automobilių supirkimą teikiame visuose didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Automobilius superka mūsų vadybininkai, kurie su klientais visuomet bendrauja tiesiogiai ir vertina kiekvieną siūlymą individualiai. Susisiekite su mumis svetainėje pateiktais kontaktais ir mes Jums paskambinsime.