Sunkvežimių supirkimas

Superkame sunkvežimius už gerą kainą. Jei ieškote, kam parduoti sunkvežimį, bet nenorite ilgai vargti su internetiniais skelbimais ir kaskart mažinti numatytą kainą, kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis. Padėsime Jums uždirbti pinigų tiesiog mums parduodant savo sunkvežimį.

Kaip žinia, patalpinus skelbimą internete, paprastai sunkvežimių supirkimas užtrunka. Gana specifinė prekė – sunkvežimis prailgina pardavimo procesą, o ir patys pirkėjai dažnai stengiasi įtikinti, kad už sunkvežimį buvo nepelnytai užsiprašyta pernelyg didelė pinigų suma. Negaiškite tam laiko, verčiau visus rūpesčius palikite „supirkimas24“ profesionalams.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Pas mus galite parduoti savo sunkvežimius vos per pusvalandį. Jeigu kreipsitės į mūsų komandą, būsite tikri, kad nereikės blaškytis tarp atsitiktinių pirkėjų skambučių, Jūsų neerzins jų įžūlumas, bandant derėtis dėl transporto priemonės kainos.

Taip pat, superkame ir jau nevažiuojančius ar turinčius trūkumų sunkvežimius. Kaip žinia, jeigu naujo ar kažkiek naudoto sunkvežimio pardavimas užtrunka ne vieną savaitę ar mėnesį, pagalvokite kiek užtruks daužto ar apgadinto sunkvežimio pardavimas. Mes nesame paprasti klientai, kurie kreipia dėmesį į menkiausius defektus ir bando nuleisti kainą. Mums nesvarbu, kokia yra sunkvežimio būklė – mes jį nuperkame įvertindami visas technines savybes.

Buvę mūsų klientai mus rekomenduoja ir kitiems, o tai skatina ir toliau tęsti savo darbą ir atsakingai dirbti tam, kad sunkvežimių supirkimas paprastam žmogui būtų kuo paprastesnis.

Pas mus sunkvežimiai superkami itin gera kaina. Mes kainų neskirstome aklai, tad kad ir kokia bebūtų priemonės būklė, už ją pasiūlysime patrauklią kainą. Brangiai superkame naujus ir daužtus sunkvežimius. Senų ir naujų sunkvežimių supirkimas pas mus vykdomas itin paprastai: tereikia suvesti į formą sunkvežimio valstybinį numerį ir iškart paspaudus mygtuką „Užklausti“. Iš kart po šio veiksmo su žmogumi susisieks „Supirkimas24“ atstovai bei pasiūlys tam tikrą sunkvežimio kainą. Jei ji klientą tenkina, bendradarbiavimas prasideda. Dirbame nuo 2012 metų, todėl esame sukaupę nemažą patirtį ir garantuojame profesionalumą savo srityje.
Sunkvežimių supirkimo paslaugas teikiame visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje. Esant pageidavimui sunkvežimių bei kitų transporto priemonių supirkimą vykdome ir mažesniuose miesteliuose. Kompetentingi mūsų vadybininkai kiekvieno kliento automobilį vertina individualiai. Susisiekite nurodytais kontaktais.