Automobiliai įmonėms

Įmonės automobilių supirkimas – tai viena greitai paplitusių paslaugų, kurią teikia Supirkimas.24. Automobiliai įmonėms – tai tiek automobilio pardavimas, tiek automobilių supirkimas.

Siekdami siūlyti reikalingiausias paslaugas į kurias galime susikoncentruoti ir atlikti kruopščiai bei laiku, nuošalyje nepaliekame ir įmonių, kurioms automobilių reikia lygiai taip pat skubiai ir daug. Įmonėms siūlome itin kokybiškus ir gerai apgalvotus paslaugų paketus. Puikiai suprasdami kiek laiko užima automobilio paieška dideliam kolektyvui, mes stengiamės dirbti itin greitai, kad mumis pasitikinčiai įmonei nereikėtų gaišti laiko patiems ieškant automobilio internete ar ilgai laukiant užsakymo. Mes ne tik pasiūlome geriausius automobilių variantus, bet taip pat pateikiame geriausias kainas.
Taip pat, iš įmonių superkame naudotus automobilius, paimdami visus iš karto ir išvaduodami iš bet kokių su pardavimais susijusių rūpesčių. Tad jei Jus domina įmonės automobilio pardavimas – susisiekite su Supirkimas24.lt komanda.

Kas yra automobilių pirkimas įmonei? 

Automobilių pirkimas įmonei – tai paslauga, kuomet įmonėms padedame įsigyti naujus automobilius, atnaujinti ar suformuoti autoparkus. Pagal įmonės poreikius, veiklą, biudžetą parenkame optimaliausius variantus. Susisiekite su mumis pateiktais kontaktais ir mes Jums padėsime nusipirkti automobilius įmonei.

Susisiekite telefonu: 8 644 96446

Taip pat Supirkimas24 komanda teikia paslaugą “įmonės automobilio pardavimas”, kuriuos metu padedame parduoti Jūsų įmonės automobilius arba juos superkame patys.

Supirkimas24 komanda nuo kitų automobilių supirkimo įmonių skiriasi tuo, kad įmonės automobilių supirkimą, automobilių pirkimą įmonei bei įmonės automobilio pardavimą vykdo visoje Lietuvoje. Šias paslaugas itin konkurencinga kaina didžiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose teikia Supirkimas24 komanda.

Mūsų kvalifikuotomis paslaugomis sėkmingai naudojasi:

UAB „Baltic Escape“
UAB „Šiaulių banko lizingas“
AB „Lietuvos draudimas“
UAB „Jocz Balt“
APB „Apranga“
AB „Premia KPC“
UAB „Tanagra“
UAB „All Time group“
UAB „Gluk Media“
UAB „Venecija LT“