Priekabų/žemės ūkio technikos supirkimas

Suprantame, kad žemės ūkio technika, kaip ir priekabos, yra gana specifinė prekė. Taip pat, kaip ir jų įsigijimas, pardavimas reikalauja didelių pastangų bei pasiruošimo tinkamai pristatant prekę būsimam pirkėjui. Prekės fotografavimas, nuotraukų retušavimas, techninių duomenų užpildymas pardavimo svetainėse, papildomas mokestis, kurį naudojant galima prekę padaryti matomą platesnei auditoriai bei begalė kitų smulkmenų be kurių internetinis pardavimas tiesiog nevyktų sklandžiai. Be to, Žemės ūkio technikos pardavėjai ir galimi pirkėjai dažnai būna nutolę vieni nuo kitų dideliu atstumu, tad parduoti tokias priemones internetu yra labai sudėtinga. Abiems pusėms tenka ilgai laukti, kol bus pasiūlyta derama kaina arba pagaliau bus susitarta dėl technikos pasiėmimo. Taip pat, bent kartą panašią prekę pirkęs žmogus žino, kad potencialūs pirkėjai visuomet stengsis įtikinti Jus, kad užsiprašėte per didelės pinigų sumos. Mūsų patarimas – negaiškite tam laiko ir parduokite priekabas arba žemės ūkio techniką mums.

Mes brangiai superkame naują arba naudotą žemės ūkio techniką bei priekabas. Taip pat konsultuojame dėl šių prekių būklės, teikiame techninę pagalbą kelyje.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Garantuojame greitą bei sklandų žemės ūkio technikos bei priekabų pardavimą. Jums nereikės kelias savaites atsakinėti į skirtingų žmonių skambučius ir mėginti išsirinkti, kuriam iš jų verta parduoti savo transporto priemones. Patikėję savo techniką mums, išvengsite visų šių erzinančių dalykų.
Džiaugiamės, kad mūsų paslaugas jau išbandę asmenys, mūsų įmonę „supirkimas24“ rekomenduoja savo draugams, šeimai bei pažįstamiems.
Mums galite parduoti žemės ūkio techniką ar priekabą itin gera kaina. Senų ir naujų priekabų bei senos ir naudotos žemės ūkio technikos supirkimas pas mus vykdomas itin paprastai, patikimai ir patogiai. Viskas, ko reikia, tai užpildyti specialią formą, įvedant siūlomos technikos valstybinį numerį. Tai padarius – paspauskite mygtuką „Užklausti“. Per trumpiausią laikotarpį su Jumis susisieks „Supirkimas24“ atstovai ir pasiūlys optimaliausią transporto priemonės ar priekabos kainą. Jeigu ji Jus tenkins, nupirksime iš Jūsų siūlomą prekę grynaisiais.

Priekabų ir žemės ūkio technikos supirkimo paslaugas teikiame visuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir t.t. Įvairias transporto priemones superka mūsų vadybininkai, kurie su klientais visuomet bendrauja tiesiogiai ir vertina kiekvieną siūlymą individualiai. Kontaktai nurodyti puslapyje “KONTAKTAI“. Susisiekite su mumis.