Autodetalių patikra

Reikalinga automobilių patikra? Supirkima24 komanda yra pasirengusi Jums padėti. Kalbame ne tik apie autodetalių patikrą. Rūpindamiesi klientų poreikiais, mes siūlome daugybę būtiniausiu paslaugų, tokių kaip: dokumentų tvarkymas, techninė pagalba kelyje, automobilių pervežimas, automobilių supirkimas ir t.t.

Tam, kad visi automobilio pirkimo ar jo rūpinimosi reikalai vyktų sklandžiai, mes siūlome pasirinkti mus ir išvengti dažniausiai kylančių problemų. Dažnai, nusipirkus automobilį ir prieš tai neatlikus profesionalios jo detalių patikros, galima labai skaudžiai nukentėti. Tokie automobiliai gali dažnai gesti, reikalauti nuolatinių papildomų investicijų keičiant detales, o jį parduoti iš naujo būna beveik nebeįmanoma. Paprastai tokiais atvejais nebelieka įrodymų, kurie leistų kreiptis dėl žalos kompensavimo, o po kurio laiko nuo įvykusio pirkimo-pardavimo akto stengtis palenkti automobilio pardavėjo sąžinę būna beprasmiška. Ką jau kalbėti apie pardavinėjamų automobilių kainą, kuri dažniausiai yra nesuprantamai didelė ir gali labai stipriai nuskriausti piniginiu atžvilgiu.

Jei visgi Jums nutiko taip, kad nusipirkote automobilį, , kuris buvo ne tik brangus, bet ir įvykus menkiausiam gedimui tampa sunkiai pataisomas, kreipkitės į mus. Supirkimas24 komanda drąsiai skelbia: “Superkame automobilius nepriklausomai nuo jų būklės: tai gali būti naudoti ar seni automobiliai – mes juos supirksime”.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Per mus perkantiems transporto priemones, teikiame įvairias paslaugas. Tarp jų – pageidaujamo automobilio tikrinimas pagal VIN kodą, taip gaunant informaciją apie jo ridą bei įrangą. Be viso to atliekame išsirinktos transporto priemonės pirminę patikrą ir išbandymą, automobilio detalų patikrinimą prieš įsigyjant transporto priemonę. Visų šių paslaugų tikslas – apsaugoti Jus nuo galimų nuostolių bei papildomų išlaidų.

Nuodugni automobilio detalių patikra, jeigu ji atliekama su pirkimu nesusijusiame servise, užima nemažai laiko, reikia laukti eilėse, ir tai nemažai kainuoja. Dėl to pasinaudodami mūsų siūlymu Jūs sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Mums svarbu, kad klientų atsiliepimai būtų tik geri, ir kad iš mūsų įsigytais automobiliais visi būtų patenkinti, todėl pasitelkiame visą savo ilgametę patirtį, kad užtikrintume deramą automobilio detalių patikrinimą. Tegul automobilio pirkimas nekelia Jums jokių rūpesčių!

Taip pat atliekame auto dokumentų tvarkymą, kuris pirmą kartą susidūrusiam žmogui gali pasirodyti neaiškus ir sudėtingas.

Dirbame visoje Lietuvoje. Mūsų automobilių patikra itin konkurencinga kaina didžiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Susisiekite su mumis svetainėje pateiktais kontaktais.