Visureigių transportavimas

Gan dažnai pasitaiko atvejų, kai reikia pervežti sugedusį lengvąjį automobilį. Tačiau ką daryti, kai tiesioje kelio dalyje sugenda didelis ir daug sveriantis visureigis? Atsižvelgdami į dažniausiai susiklosčiusias situacijas ir į tai, jog Lietuviai labai pamėgo prabangius ir masyvius džipus, mes siūlome patikimas ir kokybiškas visureigių transportavimo paslaugas. Mūsų paslaugų pagalba, jums nebereikės rūpintis sugedusiu automobiliu. Patikėkite jį mums – ir mes pasirūpinsime jo transportavimu į jums patogią vietą ar netgi autoservisą.

Mūsų paslaugas galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, visas septynias dienas per savaitę – tai mūsų išskirtinis bruožas, vizitinė kortelė.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Be to, visureigių pervežimą vykdome visoje šalies teritorijoje, tiek didžiausiuose miestuose, tiek mažuose miesteliuose. Jums tereikia su mumis susisiekti pateiktais kontaktais. Atkreipdami dėmesį į jūsų turimų transporto priemonių skaičių, esamą atstumą ir pan. pasiūlysime tik patį patogiausią transportavimo variantą bei žinoma geriausią kainą. Supirkimas24 garantuoja – visureigių transportavimas vykdomas operatyviai bei profesionaliai.

Svarbu paminėti, jog jeigu Jūsų džipą jau yra ekonomiškai nebetikslinga remontuoti, tuomet vienintelė racionali išeitis lieka seną savo visureigį išlydėti į paskutinę kelionę, kol jis nesukėlė Jums dar daugiau papildomų problemų bei neprivertė plačiau atverti piniginės. Jeigu Jūsų visureigis jau yra nepataisomas ir nusprendėte atiduoti jį į automobilių sąvartyną, pasirūpinsime ir tuo. Užtikrinsime, kad Jūsų visureigio transportavimas tiek į Jūsų pageidaujamą vietą, tiek į sąvartyną (jei automobilis nebeeksploatuojamas) bus saugus, greitas ir operatyvus.

Mūsų komanda dirba visoje Lietuvoje ir tiek visureigių/džipų ar kitų transporto priemonių transportavimo paslaugas, transporto supirkimo bei kitas paslaugas teikiame itin konkurencinga kaina didžiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Telšiuose ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Jeigu Jums reikalingas visureigio (džipo) transportavimas, susisiekite su mumis numeriu 8 644 96446.