Visureigių pirkimas

Sudėtingoms kelionėms tiek kaimo ar miškų keliais, tiek komfortiškam važiavimui mieste skirti visureigiai ne visada randami taip greitai ir už gerą kainą. Sudėtingoms kelionėms tiek kaimo ar miškų keliais, tiek komfortiškam važiavimui mieste skirti džipai ne visada randami taip greitai ir už gerą kainą. Kadangi Lietuvoje visureigių padavinėjimo situacija nėra tokia pat paprasta, kaip bet kurioje kitoje Europos šalyje, dažniausiai, internete gali tekti naršyti valandų valandas, savaites, o gal net mėnesius, kol atsiras tiek kokybiškas, tiek nebrangus automobilis.

Siekdami padaryti automobilių supirkimą bei paiešką lengvesniais, siūlome pasinaudoti mūsų įmonės „Supirkimas24“ teikiamomis paslaugomis. Profesionalūs bei ne vienų metų darbo patirtį sukaupę specialistai užtikrins, kad džipo pirkimas taps dar lengvesnis, o reikalingą transporto priemonę įsigysite arba parduosite gera kaina.
Visureigis – rimtas pirkinys, į kurio pirkimą reikia žiūrėti taip pat rimtai bei atsakingai. Įsigyjant tokio tipo transporto priemonę ypatingai svarbu skirti dėmesį automobilio techninėms galimybėms bei būklei. Priklausomai nuo kliento poreikių, padedame parduoti bei apžiūrėti perkamą visureigį, o nenumatytomis situacijomis galime teikti ir techninę pagalbą kelyje.
Patikėkite visus visureigio supirkimo rūpesčius profesionalams ir būkite tikri, kad nepatirsite jokių nuostolių.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Kodėl išsirinkti visureigį pačiam yra sunku?  

Visureigio paieška kaip ir bet kurio transporto supirkimas, atima daug laiko bei pastangų: skelbimų reikia ieškoti internete, bandyti susisiekti su pardavėjais ar pirkėjais nurodytais kontaktais, vykti apžiūrėti priemonės į visai kitą Lietuvos vietą ir pan. O ką jau kalbėti apie pro akis praleistus automobilio išvaizdos ar techninės būklės defektus. Net ir nepastebėta menka visureigio problema, perkant automobilį, vėliau gali sukelti didelių nepatogumų.

Gerai pagalvokite, sugalvojate nusipirkti džipą prieš tai nepasitarę su tokį tipą automobilių gerai išmanančiu žmogumi. Ko galima tikėtis? Įsigytas automobilis neatitiks aukščiausių standartų, kaina už kurią jis bus įsigytas bus ženkliai per didelė, o svarbiausia, jeigu automobilis bus pirktas su vangiai paminėtais defektais, po metų ar dviejų jis gali tiesiog tapti nieko vertas ir keliauti į metalo laužą. Kad taip neatsitiktų, siūlome pasinaudoti profesionalų pagalba. Padėsite Jums išsirinkti, apžiūrėti perkamą ar parduodamą visureigį, užpildysime visus tam reikalingus dokumentus ir formas.

Mūsų kontaktai nurodyti puslapyje “KONTAKTAI“. Susisiekite internetu arba skambinkite numeriu: +370 644 96446. Superkame visureigius ir kitas transporto priemones bei teikiame pagalbos kelyje paslaugas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje bei kituose šalies miestuose.