Senų automobilių supirkimas

Brangus senų, naudotų automobilių supirkimas – mūsų specializacija. Jau kelis metus mes dirbame tam, kad padėtume žmonėms parduoti naujus, senus, nevažiuojančius arba dar važiuojančius, bet naudotus automobilius už geriausią kainą. Mūsų paslaugos yra orientuotos į aukščiausią kokybę, greitą, efektyvų darbą bei profesionalius, savo darbą gerai išmanančius komandos narius, kurie reikiamas paslaugas suteikia ypač greitai.

Norite parduoti seną automobilį? Tausokite savo laiką ir kantrybę pasikliaudami mūsų kompanijos paslaugomis. Supirkimas24 komanda, vykdo senų automobilių supirkimo paslaugą vos jums pranešus apie parduodamą transporto priemonę.

Svarbu paminėti ir faktą, jog parduoti senus automobilius nėra taip jau paprasta. Reikia ne tik pačiam rūpintis jo pardavimu, skelbimais, bendrauti su interesantais, bet ir skirti tam daug brangaus laiko. Juo labiau, jeigu automobilį sumanysite parduoti detalėmis. Taip pat kyla problemų, kur laikyti seną automobilį, kol jį kas nors nupirks, jeigu jau įsigijote naują? Dviems automobiliams rasti laisvos vietos kieme ar garaže šiais laikais itin sudėtinga, o ir kaimynų pykčio, dėl nenaudojamo automobilio laikymo kieme, galima sulaukti labai greitai. Be to, dėmesingiems kaimynams pranešus apie Jūsų nenaudojamą automobilį, stovintį kieme, galite nė nespėti jo parduoti, o gauti baudą ir netekti paties automobilio.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Superkame senus automobilius – tai tokia paslauga, kuri padės Jums kuo skubiau ir paprasčiau parduoti savo seną automobilį. Tai padės sutaupyti tiek vietos, laiko ir pinigų. Mūsų kolektyvo ilgametė patirtis leis Jums pamiršti visus su seno automobilio pardavimu susijusius rūpesčius. Atlaisvinkite vietos naujam automobiliui savo kieme ar garaže!
Senų automobilių supirkimas pas mus vykdomas itin paprastai, patikimai ir patogiai. Mūsų svetainėje pateiktoje formoje įveskite automobilio valstybinį numerį ir paspauskite mygtuką „Užklausti“. Artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pasiūlysime konkurencingą automobilio kainą. Jeigu siūloma suma Jus tenkins, Supirkimas24 komanda supirks iš Jūsų seną automobilį grynais pinigais.

Senų automobilių supirkimo paslaugas teikiame visuose didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Automobilius superka Supirkimas24 vadybininkai, kurie su klientais visuomet bendrauja tiesiogiai ir vertina kiekvieną parduodamo automobilio variantą individualiai. Jei turite klausimų Mums – susisiekite svetainėje pateiktais kontaktais.