Automobilių supirkimas

Norite parduoti naują ar jau nenaudojamą automobilį, kuris buvo puikus palydovas daugelį metų? Puikiai suprantame, jog išsiskirti su transporto priemone nėra lengva, tačiau jeigu jau tenka, ją norisi parduoti už geriausią kainą, kad laikui bėgant būtų galima įsigyti naujesnį ar netgi geresnį automobilį. Supirkimas24, padės išspręsti šį rūpestį ir tai padarys itin greitai ir kokybiškai. Profesionali komanda, nupirks jūsų automobilį jums nespėjus net mirktelėti. Nesvarbu ar jūsų automobilis yra visiškai naujas, ar turi tam tikrų gedimų nieko nelaukite ir kreipkitės į mus dėl automobilių supirkimo. Juk ne paslaptis, patalpinus skelbimą internete, paprastai automobilis parduodamas negreitai, o galimi pirkėjai stengiasi įtikinti, kad prašote gerokai per didelės kainos. Turite juos įtikinėti ir gaišti tam daug laiko, o galų gale neradus bendro kompromiso sutinkate parduoti savo transporto priemonę už neįtikėtinai mažą sumą. Daugiau nebedarykite šios klaidos, atvirkščiai – kreipkitės į Supirkimas24 komandą, nes mes greitai ir brangiai superkame automobilius.

Mums galite parduoti savo automobilį vos per pusvalandį. Jums nereikės kelias savaites atsakinėti į skirtingų interesantų skambučius ir mėginti išsirinkti, kuriam būtų verta parduoti savo automobilį. Patikėję savo automobilį mums, išvengsite visų šių erzinančių dalykų, juk mašinų supirkimas yra itin greitais ir efektyvus būdas parduoti nenaudojamą transporto priemonę.

Mums savo automobilius sėkmingai pardavė jau virš 100 žmonių bei įmonių, o jų atsiliepimai liudija, kad taip greitai ir pelningai parduoti automobilio jie nė nesitikėjo, mes pranokome jų lūkesčius. Automobilius mums pardavę žmonės rekomenduoja mus savo draugams ir kolegoms. O jų draugai ir kolegos nukreipti pas mus, toliau dalinasi tik geriausiais atsiliepimais, džiaugdamiesi gauta didele pinigine suma.

Automobilių supirkimas – suteikia galimybę parduoti automobilį itin gera kaina. Brangiai superkame automobilius, kurie yra tiek nauji, tiek daužti, tiek sugedę ir nevažiuojantys. Automobilių supirkimas pas mus vykdomas itin paprastai, patikimai ir patogiai – prireiks vos kelių klavišų paspaudimo kompiuterio klaviatūroje:

1. Jums reikia pateiktoje formoje įvesti automobilio valstybinį numerį ir paspausti mygtuką „Užklausti“;

2. Per trumpiausią laikotarpį su Jumis susisieksime ir pasiūlysime automobilio kainą.

Susisiekite telefonu: 8 644 96446

Jeigu ji Jus tenkins, nupirksime iš Jūsų automobilį grynais pinigais. Automobilius superka mūsų vadybininkai, kurie su klientais visuomet bendrauja tiesiogiai ir vertina kiekvieną siūlymą individualiai. Mūsų kolektyvas susibūrė 2012 m., tad patirtį savo srityje ir profesionalias mašinų supirkimo paslaugas tikrai garantuojame. Auto supirkimas su mūsų specialistais — greita ir paprasta.

Mašinų supirkimas visoje Lietuvoje

Automobilių supirkimo paslaugas Supirkimas24 komanda teikia visuose didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Brangus naudotų, senų ir netgi naujų automobilių supirkimas (nauji automobiliai gali būti su defektais) galimas tada, kai susisieksite su mumis pateiktais kontaktais.