Pagalba kelyje

Jūsų ilgai laukta kelionė buvo netikėtai nutraukta dėl kelyje sugedusio automobilio? Atsitikus tokiems atvejams, visų pirma, panikuoti tikrai nereikia, nes Supirkimas24 visada tiesia Jums pagalbos ranką 24  val. per parą, 7 dienas per savaitę, bet kur, kur bebūtumėt.

Susisiekę su mūsų specialistais, iš karto gausite geriausią individualų pasiūlymą Jūsų problemai spręsti.

Kokiu būdu bus suteikta pagalba?

Atsižvelgdami į kliento situacija, pirmiausiai nusprendžiame kokią pagalbinę priemonę naudoti. Dažniausiai, tai būna aukštos kokybės ir pagal naujus standartus pagamintas tralas, kuris gali vežti net itin didelį svorį. Tada, nustatome jūsų lokacijos vietą ir į ją atsiunčiame kvalifikuotą komandą, kuri yra arčiausiai jūsų. Svarbu paminėti, jog pagalbą kelyje suteikiame lengviesiems automobiliams, džipams, mikroautobusams, motociklams ar nevažiuojantiems automobiliams, kurie pateko į avariją arba tiesiog sugedo važiuodami. Taip pat, kad paslaugos atitiktų aukščiausius standartus, nebevažiuojančių ar į avarijas patekusių automobilių nutempimui, mes naudojame specialią įrangą, kurią į nelaimės vietą, kartu su savimi atsiveža gelbėjimo komanda.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Leiskite nebevažiuojančiu jūsų automobiliu pasirūpinti mums – išspręsime Jūs ištikusią problemą greitai ir profesionaliai.

Kuo mes skiriamės nuo kitų, pagalbą kelyje siūlančių įmonių?

Supirkimas24 – išsiskiria iš visų pagalbą kelyje teikiančių įmonių, dėl kelių priežasčių. Visų pirma, Mūsų komanda gali pervežti nevažiuojantį automobilį visoje šalies teritorijoje – susisiekite su mumis svetainėje pateiktais kontaktais  ir mūsų darbuotojai pateiks Jums geriausią paslaugos kainą pagal konkrečius Jūsų poreikius bei situaciją. Taip pat, mes siūlome tik kokybiškas paslaugas bei visada laiku pasirodančią komandą, kuri sugeba itin greitai susitvarkyti su problema, bendraudami su klientu nuoširdžiai ir padėdami susitvarkyti su iškilusia įtampa.

Atsiradus poreikiui (sugedus automobiliui ar patekus į avariją, o gal įsigijus naują automobilį, kuris dar nėra registruotas) nutempti, transportuoti arba išvežti automobilį į sąvartyną, šią paslaugą atliekame:

  • lengviesiems automobiliams;
  • džipams;
  • mikroautobusams;
  • nevažiuojantiems automobiliams;
  • motociklams.

Dirbame visoje Lietuvoje. Pagalbos kelyje paslaugą, važiuojančių ir nevažiuojančių automobilių pervežimą, kita techninė pagalba kelyje, transporto priežiūros bei kitos paslaugos teikiamos itin konkurencinga kaina didžiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Telšiuose ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Jeigu Jums reikalingas sugedusių ar važiuojančio automobilio transportavimas, susisiekite su mumis numeriu 8 644 96446 arba svetainėje nurodytais kitais kontaktais.