Techninė pagalba kelyje

Ar Jūsų automobilis sugedo pačiu netinkamiausiu laiku ir Jums reikalinga techninė pagalba kelyje? Supirkimas24 Jums padės.

Įvykus netikėtam automobilio gedimui, nustojus veikti jo varikliui, sprogus padangai, sugedus valdymo pėdalams ar atsiradus bet kokiam kitam gedimui, dėl kurio tęsti kelionę bei vairuoti automobilį tampa pavojinga arba neįmanoma – siūlome kuo greičiau kviestis profesionalią pagalbą. Nežinote kur kreiptis? Supirkimas24, jums padės bet kokiu atveju. Nesvarbu, būsite miesto centre ar nutolę nuo jo, mes visada atskubėsime į pagalbą ir greitai išspręsime gedimo problemą arba nugabensime automobilį į servisą.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Supirkimas24 įmonė, teikia pagalbos kelyje, lengvųjų automobilių, visureigių bei mikroautobusų transportavimo paslaugas 24 val. per parą, net septynias dienas per savaitę. Taigi, galite jaustis saugūs, nes įvykus automobilio gedimui mes galime Jums padėti bet kuriuo paros metu, bet kurioje Lietuvos vietoje. Tereikia susisiekti su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.

Techninė pagalba kelyje – tai paslauga, kurios metu Jūsų transporto priemonė gali būti taisoma įvykio vietoje (jei gedimą galima greitai pašalinti) arba pasitelkiama tralo paslauga, kurios metu Jūsų transporto priemonė yra nugabenama į taisymui reikiamą vietą  ir grąžinama tada, kai automobilis yra pilnai sutvarkytas bei gali saugiai važiuoti.

Tech pagalba kelyje bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną Jums gali suteikti tik Supirkimas24 įmonė, nes tai mūsų vizitinė kortelė – išskirtinis bruožas.

Dirbame visoje Lietuvoje. Mūsų techninės pagalbos kelyje bei kitas paslaugas (automobilių pervežimas, pagalba kelyje, automobilių supirkimas ir kt.) teikiamos itin konkurencinga kaina visuose didžiuose miestuose. Techninė pagalba Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Telšiuose ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Jeigu Jums reikalingas sugedusių automobilio transportavimas, susisiekite elektroniniu paštu, kuris nurodytas kontaktų puslapyje, arba paskambinkite mums numeriu 8 644 96446.