Nevažiuojančių/po avarijų automobilių transportavimas

Reikalingas nevažiuojančių ar automobilių po avarijos transportavimas? Supirkimas24 komanda yra pasiruošusi padėti jums bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną.

Ne paslaptis, patyrus avariją atsiranda begalės rūpesčių: pablogėjusi sveikatos būklė (Omenyje turima tiek fiziniai, tiek psichologiniai sutrikimai). Ką jau kalbėti apie būtinų dokumentų pildymą, kai viskas, kas sukasi galvoje yra patirtas šokas. Būtent po tokio, sunkaus arba lengvesnio auto įvykio, labai sunku kažką suprasti, bet suvokti, kad sudaužytas automobilis stovėti ant kelio ilgai negali – yra būtinybė. Tam, kad tokio tipo situacijoje nereikėtų galvoti apie papildomus sunkumus, juos patikėkite greitą aptarnavimą siūlančiai kompanijai – Supirkimas24. Mes nutempsime jūsų automobilį į sąvartyną arba autoservisą (priklausomai nuo situacijos) naudodami tik patikrintą ir saugią įrangą. Atsižvelgdami į klientų norus ir poreikius, mes taip pat siūlome užpildyti visus reikiamus dokumentus, kad rūpesčių dėl įvykusio įvykio liktų kuo mažiau.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Supirkimas24 komanda išsiskiria tuo, kad teikia skirtingų paslaugų paketus: automobilių supirkimas, kito transporto supirkimas, transporto pirkimas, automobilių įmonėms pikimas/supirkimas, dokumentų tvarkymas, autodetalių patikrinimas ir kt. Taip pat mūsų įmonė gali Jus nuraminti, nes tralo paslaugos, kurios apima tiek važiuojančių, tiek nevažiuojančių ar po avarijos esančių automobilių transportavimo (nutempimo) paslaugą Supirkimas24 atlieka 24 val. per parą, net 7 dienas per savaitę. Mūsų profesionalūs darbuotojai dirba operatyviai ir yra pasiekiami bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užtikriname, kad bus pasirūpinta ir tuo, kur bus nugabentas automobilis, jeigu nusprendėte automobilio nebetaisyti ir reikalingas automobilių sąvartynas.

Galime pervežti nevažiuojantį automobilį visoje šalies teritorijoje – susisiekite su mumis, ir pateiksime Jums geriausią paslaugos kainą pagal konkrečius Jūsų poreikius bei situaciją.

Prireikus nutempti arba išvežti į sąvartyną automobilį po avarijos, transportuojame lengvuosius automobilius, džipus, mikroautobusus, nevažiuojančius automobilius. Tegul sugedusių automobilių pervežimas nekelia Jums jokių rūpesčių! Patikėkite tai mums.

Supirkimas24 komanda dirba visoje Lietuvoje. Mūsų nevažiuojančių ar automobilių po avarijos transportavimas paslaugos, automobilių pervežimas, kita techninė pagalba kelyje ir transporto priežiūros paslaugos teikiamos itin konkurencinga kaina didžiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Telšiuose ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Jeigu Jums reikalingas sugedusių automobilio transportavimas, susisiekite su mumis numeriu 8 644 96446 arba kitais, svetainėje nurodytais kontaktais.