Transporto pirkimas

Ieškote naujos transporto priemonės, kuri puikiai pakeistų jūsų senąjį automobilį? Ilgą laiką laiką praleidus su senąją ir taip mylima mašina, tikrai sunku išsirinkti naują. Dažnai, tampame dar atidesni ir itin kruopščiai ieškome automobilio, kuris atitiktų visus keliamus reikalavimus. Tačiau tiesa yra tokia, jog nusipirkti svajonių automobilį be kitų pagalbos reikalauja labai daug laiko, o dar svarbiau kantrybės. Nusprendus įsigyti bet kokią transporto priemonę, reikia skirti tam labai daug laiko: kas dieną peržiūrėti internete talpinamus skelbimus, skambinti nurodytais numeriais, daugelį kartų išgirsti, kad siūloma transporto priemonė jau parduota, važiuoti ją apžiūrėti, pačiam aiškintis defektus, ir dažnai jų nepastebėti, bei po to ilgai graužtis dėl patirtų nuostolių.Daugybė valandų praleistų internete ieškant to vienintelio gali taip nuvarginti, kad pirkimas taps nebeįdomus. Tam, kad tokios situacijos būtų išvengta, mes siūlome savo paslaugas. Supirkimas24 pasirengęs Jums padėti išsirinkti tinkamą ir tvarkingą automobilį.

Suteiksime daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Mes padėsime išsirinkti Jums labiausiai tinkamą transporto priemonę pagal Jūsų pageidavimus. Susisiekite su mūsų darbuotojais pateiktais kontaktais, išsakykite savo lūkesčius, turimą biudžetą, ir netrukus Jums pateiksime geriausią variantą.

Be to, transporto pirkimo procesas (nuperkame, padedame nupirkti) tampa paprastas, nes perkant per mus, Supirkimas24 ne tik padeda nusipirkti pageidaujamą transporto priemonę, bet užtikrina, kad bus atliktos ir šios paslaugos:1) dalyvavimas išsirinktos transporto priemonės pirminėje apžiūroje ir išbandyme;
2) tiems, kas pas mus perka automobilius, organizuojame tų transporto priemonių autodetalių patikrą;
3) dokumentų tvarkymas perkant ir registruojant transporto pirkimo pardavimo sutartis.

Paslaugas teikiame visoje Lietuvos teritorijoje. Teikiame transporto pirkimo paslaugas itin konkurencinga kaina didžiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Lauksime Jūsų skambučio numeriu 864496446.