Automobilio pirkimas

Domina automobilio pirkimas? Mes Jums padėsime. Supirkimas24.lt perka automobilius už itin gerą kainą.

Nusprendus įsigyti automobilį ar kitą transporto priemonę, tam reikia skirti labai daug laiko: kiekvieną dieną peržiūrėti internete talpinamus automobilių pardavėjų skelbimus, skambinti nurodytais numeriais ir teirautis to paties: automobilio būklės, kainos ir kitų parametrų, ne kartą išgirsti, kad automobilis, kuriuo domitės, deja, jau parduotas, o visgi išgirdus patvirtinimą, kad automobilis dar laisvas, važiuoti jo apžiūrėti, aiškintis automobilio būklę, ir dažnai nepastebėti plika akimi paprastam asmeniui nematomų defektų, kurie vėliau gali priversti plačiau atverti piniginę.

Jei norite išvengti visų aukščiau išvardintų rūpesčių, nesigadinti rytinės savaitgalio nuotaikos, o mėgautis laiku su šeima ir artimaisiais, tuomet siūlome automobilio pirkimą patikėti Supirkimas24 specialistams, kurie pasirūpins visais būtinai klausimais ir išspręs visus rūpesčius už Jus. Automobilio pirkimas – tai puiki galimybė įsigyti transporto priemonę už geriausią kainą.

Taip pat, svarbu paminėti, jog nuo pat pirmos minutės, kai klientas susisiekia su mumis, mes ne tik sugebame greitai sureaguoti į skambutį, bet pradedame darbą iš karto klientui to panorėjus. Bendru susitarimu, automobilio paieškas vykdome atsižvelgdami į visus kliento lūkesčius bei norus. Automobilių variantų pasiūlome daug, o svarbiausia prieš pateikdami pasiūlymą, kruopščiai apžiūrime ar siūlomas automobilis atitinka visus standartus bei jo techninės savybės yra tinkamos.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Jums tereikia paskambinti svetainėje nurodytais kontaktais, išsakyti savo pageidavimus, lūkesčius ir biudžetą, kurį galite skirti. Tiek informacijos mums pakaks, kad galėtume Jums surasti tokį automobilį, kokio tikitės.

Be to, automobilio pirkimas tampa paprastas, nes perkant per mus, Jūs gausite kompleksinį paslaugos paketą:

1) dalyvaujame išsirinkto automobilio pirminėje apžiūroje ir išbandyme. Garantuojame visą reikiamą pagalbą ir specialistų patarimus;
2) tiems, kas pas mus perka automobilius, organizuojame jų autodetalią patikrą. Užtikriname, kad nuodugniai ištirsime automobilio detales, jų tinkamumą naudojimui;
3) padedame tvarkyti dokumentus perkant ir registruojant, automobilio pirkimo-pardavimo sutartis.

Supirkimas24 dirba visoje Lietuvoje ir perka automobilius pasižyminčius skirtingomis savybės bei esančius prastos arba geros būklės. Teikiame automobilio pirkimo paslaugas itin konkurencinga kaina didžiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Susisiekite su mumis numeriu 8 644 96446.