Visureigių supirkimas

Visureigių supirkimas – tai viena iš mūsų teikiamų transporto priemonių supirkimo paslaugų. Asmenims, ieškantiems, kam greitai parduoti visureigį, pažadame – su mūsų vadybininkų pagalba tai pavyks padaryti itin greitai ir naudingai. Ką turime omenyje? Pasirinkdami mus, jūs ne tik parduosite nenaudojamą visureigį, bet ir uždirbsite. Mes nesame ta įmonė, kuri siekia transporto priemonę įsigyti už mažą kainą. Atvirkščiai, mūsų tikslas teikti kokybiškas ir geriausias paslaugas visoje Lietuvoje – siūlyti nupirkti automobilį grynais už jo tikrą kainą.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Bandote visureigį parduoti patys? Automobilio pardavimas internetu, nėra pats geriausias variantas. Žinant, jog tai užtrunka ilgai, o ir rezultatas nebūna palankus. Įdėjus skelbimą apie parduodamą visureigį, rizikuojate pirkėjo laukti kelis mėnesius ar net metus. Tam, kad taip neatsitiktų, rekomenduojame gera kaina parduoti visureigį mums. Superkame įvairių modelių transporto priemones: visureigius, automobilius, autobusus, motociklus, motorolerius ir kt.

Negaiškite laiko ieškodami Jūsų transporto priemonės verto pirkėjo. Tik pusvalandis – tiek užtrunka visureigių supirkimas mūsų įmonėje. Pamirškite apie nesuinteresuotus pirkėjus. Nereikalingą, nevažiuojantį ar visai naują visureigį mums parduosite paprastai ir greitai.

Transporto priemones mums pardavę asmenys tikina, kad supirkimo procesas buvo sklandus ir jiems nekilo jokių papildomų problemų.

Mums galite parduoti visureigius itin gera kaina. Senų ir naujų visureigių supirkimas pas mus vykdomas profesionalių vadybininkų, todėl garantuojame darbo kokybę bei sandorio patikimumą, skaidrumą. Viskas, ką jums tereikia padaryti, tai pateiktoje formoje įvesti visureigio valstybinį numerį ir paspausti mygtuką „Užklausti“. Per trumpiausią laikotarpį su Jumis susisieksime ir pasiūlysime visureigio kainą. Jeigu ji Jus tenkins, nupirksime iš Jūsų visureigį grynais pinigais.

Visureigių supirkimo paslaugas teikiame visuose didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Kiekvieną transporto priemonę mūsų vadybininkai vertina individualiai. Susisiekite su mumis, nurodytais kontaktais: skambinkite telefonu +370 644 96446 arba rašykite el. paštu.