Motorolerių supirkimas

Dar viena mūsų paslaugų sritis – motorolerių supirkimas. Tada, kai nežinote, kur dėti skelbimą apie parduodamą naują, seną, po avarijos ar puikiai išlaikytą transporto priemonę, kviečiame kreiptis į „Supirkimas24“ specialistus.

Superkame motorolerius, automobilius, autobusus, motociklus, priekabas, žemės ūkio techniką, mikroautobusus, sunkvežimius, visureigius.

Kalbant konkrečiai apie motorolerio pardavimą – ne paslaptis, Lietuvoje jį parduoti nėra taip jau lengva. Ypatingai jeigu jūsų ilgai mylėtas motoroleris yra pažeistas arba turi rimtesnių gedimų. Būtent ši, transporto priemonė, mūsų šalyje nėra tokia paklausi taip, kaip kitose Europos šalyse, todėl ją parduoti greitai ir tuo labiau gauti tokią sumą, kurios iš tiesų yra vertas jūsų motoroleris – beveik neįmanoma. Visi mėgsta derintis ir nuleisti sumą iki sau palankios. Tam, kad taip neatsitiktų, mes siūlome užsidirbti pinigų iš savo motorolerio pardavimo, o ne tik parduoti už vidutinę kainą.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Be to, pardavinėti motorolerius dalimis – ne ką geresnis sprendimas: dažniausiai parduodamos tik kelios paklausiausios detalės, o visa kita lieka dūlėti užimant vietą garaže. Nebegaiškite laiko įtikinėdami atsitiktinius pirkėjus, kad Jūsų motoroleris vertas tokios pinigų sumos, kokios prašote. Mes superkame įvairių modelių motorolerius bei kitas transporto priemones gera kaina.

Skirkite pusvalandį ir parduokite savo motociklą mums tą pačią dieną. Išvengti erzinančių pirkėjų skambučių arba kelis mėnesius laukti, kol kas nors susidomės Jūsų parduodamu motoroleriu, dabar paprasčiau nei bet kada. Patikėkite šį darbą mums ir įsitikinkite tuo patys.

Nepaisant motorolerio išvaizdos bei techninės būklės, superkame tiek naują, tiek seną techniką. Jei abejojate, ar kam nors gali reikėti daužto motorolerio, parduokite jį mūsų vadybininkams – jie suras pirkėją, o jūs dar atgausite pinigų.

Internetinėje svetainėje ieškokite specialios formos. Joje įvedus motorolerio valstybinį numerį ir paspaudus mygtuką „Užklausti“, greitai su Jumis susisieks „supirkimas24“ atstovai. Jie pasiūlys motorolerį pirkti už tam tikrą pinigų sumą, jei ji Jus tenkins, bus pasirašomi visi reikalingi dokumentai ir Jums daugiau nebereikės rūpintis, kur dėti nereikalingą transporto priemonę.

Garantuojame profesionalias paslaugas, kompetentingų specialistų konsultacijas, pagalbą kelyje.

Motorolerių supirkimo paslaugas teikiame visuose didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kt. šalies miestuose bei miesteliuose). Motorolerius superka mūsų vadybininkai, kurie su klientais visuomet bendrauja tiesiogiai ir vertina kiekvieną siūlymą individualiai. Dėl daugiau informacijos kreipkitės nurodytais kontaktais.