Automobilių išvežimas į sąvartyną

Remontuoti automobilį po avarijos, labai dažnai yra tiesiog ekonomiškai nebetikslinga. Visų pirma, už remontą galima susimokėti tokią didelę sumą, už kurią būtų galima nusipirkti naują automobilį, o taip pat, daug kartų taisytas automobilis praneša visą tiesą apie save – jis suges dar ne kartą. Be to, automobilis gali būti toks senas ir defektuotas, jog jo atnaujinimas, technikinės pratęsimas bei kiti reikalingi dokumentai gali atimti ne tik daug laiko, bet vėlgi pinigų. Kadangi, seno ar sudaužyto automobilio taisymas dažniausiai yra visiškai beprasmis, mes siūlome vienintelę, racionalią išeitį – automobilio išlydėjimą į paskutinę kelionę – sąvartyną, kol jis nesukėlė dar daugiau ir taip nereikalingų problemų.

Nežinote kur kreiptis dėl automobilio išvežimo į sąvartyną? Supirkimas24 gali Jums padėti išspręsti šią problemą. 

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Prireikus nutempti arba išvežti automobilį į sąvartyną po avarijos ar sunkaus gedimo, mes prisiimame pareigą, jį transportuoti itin greitai. Pervežame lengvuosius automobilius, džipus, mikroautobusus, nevažiuojančius automobilius. Patikėkite savo automobilį mums ir mes pasirūpinsime jo išvežimu, atsiųsdami kvalifikuotą ir savo darbą išmanančią komandą, kuri su užduotimi susitvarkys jums nespėjus net mirktelėti.
Tegul automobilių išvežimas į sąvartyną nekelia Jums jokių rūpesčių!

Taip pat, svarbu paminėti, jog nebevažiuojančio arba techninės apžiūros pažymėjimo nebeturinčio automobilio išvežimui į sąvartyną reikalinga speciali technika, kurią rekomenduojame rezervuoti pas mus. Užsisakius visą įrangą kartu su komanda, mes pasirūpinsime, kad Jūsų automobilis iškeliautų į sąvartyną, kuriame bus sutvarkyti dokumentai, įrodantys, kad jūs jau nebeturite automobilio ir kad utilizavimas buvo atliktas legaliai.

Mūsų siūlomos tralo paslaugos gali būti užsakomos bet kuriuo paros metu, visas septynias dienas per savaitę. Susisiekite su mumis svetainėje pateiktais kontaktais, ir pagal Jūsų turimą automobilį sutarsime dėl optimaliausios transportavimo kainos.

Pasirinkite įmonę, kuri išsiskiria iš visų kitų. Supirkimas24.lt nebijo darbo ir savo paslaugas siūlo visoje Lietuvoje. Mūsų transportavimo paslaugos, automobilių pervežimas, kita techninė pagalba kelyje ir transporto priežiūros paslaugos teikiamos itin konkurencinga kaina didžiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Telšiuose ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Jeigu Jums reikalingas automobilių išvežimas į sąvartyną ar sugedusių automobilių transportavimas, susisiekite su mumis numeriu 8 644 96446.