Mikroautobusų transportavimas

Įsigijote naują mikroautobusą, kurio dokumentacija dar nėra sutvarkyta? Tam, kad nauja transporto priemone galėtumėte džiaugtis jau dabar pat, siūlome ją pervežti iš taško A į tašką B. Kitaip tariant, siūlome mikroautobusų transportavimo paslaugą.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Mikroautobusus pervežame visoje Lietuvos teritorijoje, pradedant nuo didžiausių miestų tokių kaip: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, baigiant visais mažesniais miesteliais. Kadangi kiekvienas kliento atvejis yra individualus, mes prisitaikome prie kliento norų bei poreikių ir pasiūlome tik labiausiai tinkantį variantą už geriausią kainą. Supirkimas24 įmonėje tralo paslaugas galima užsisakyti 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Ne veltui įmonės pavadinimas yra Supirkimas24.

Taip pat, šio tipo transporto priemones transportuojame ir kitais atvejais. Pavyzdžiui, kai mikroautobusas sugenda kelyje, jo padanga sprogsta, variklis sugenda ir pan. bei žinoma sunkesniais atvejais, kai yra pakliūnama į avariją. Ne paslaptis, patyrus mikroautobuso avariją atsiranda begalės rūpesčių, o jo nutempimas gali sukelti didžiulį galvos skausmą, jeigu juo nebus tinkamai pasirūpinta. Omenyje turime visą mikroautobusų pervežimui reikalingą įrangą, kuria mes esame visada apsirūpinę. Žinoma, jeigu automobilio būklė yra itin bloga, o vežti į servisą jau neapsimoka, mes siūlome optimaliausią variantą – nutempti arba išvežti į sąvartyną.

Į sąvartyną, transportuojame įvairaus tipo transporto priemones:

  • lengvuosius automobilius;
  • džipus;
  • mikroautobusus;
  • nevažiuojančius automobilius;
  • automobilius po avarijos.

Tegul mikroautobusų pervežimas nekelia Jums jokių rūpesčių!

Galime pervežti mikroautobusą visoje Lietuvoje – susisiekite su mumis svetainėje pateiktais kontaktais, ir pateiksime Jums geriausią paslaugos kainą pagal konkrečius Jūsų poreikius bei situaciją.

Mūsų įvairių transporto priemonių transportavimo paslaugos, automobilių supirkimas, transporto priežiūros bei kitos paslaugos teikiamos itin konkurencinga kaina didžiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Telšiuose ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Jeigu Jums reikalingas mikroautobusų transportavimas, susisiekite su mumis numeriu 8 644 96446.