Sunkvežimių pirkimas

Internetinė svetainė „Supirkimas24“ – vieta, kurioje sunkvežimių pirkimas yra paremtas profesionalų patirtimi. Gera kaina superkame ir parduodame įvairios paskirties ir dydžio krovininį transportą. Atsiradus poreikiui įsigyti ar parduoti sunkvežimį, teikiame įvairias konsultacijas: nuo transporto priemonės techninės būklės iki dokumentų jai įsigyti ar parduoti sutvarkymo.

Norite nusipirkti sunkvežimį? Nežinote nuo ko pradėti ar kur kreiptis? Mes galime Jums padėti. Kreipkitės į Supirkimas24 komandą!

Keičiant darbo specifiką ar tiesiog pradėjus veiklą, sunkvežimis pasitarnauja daugelio sričių darbuose. Tačiau tam, kad darbas būtų sklandus, o Jūsų siekiami rezultatai džiugintų, reikia išsirinkti patikimą sunkiasvorę transporto priemonę. Prieš tai su tuo nesusidūrusiems, gali būti sudėtinga įsigyti ar parduoti savo seną sunkvežimį. Norėdami palengvinti šį procesą, patys perkame automobilius bei tarpininkaujame juos keičiant.
Niekam ne paslaptis, jog nusprendus įsigyti sunkvežimį arba seną pakeisti nauju, reikia skirti tam labai daug laiko: kas dieną peržiūrėti internete talpinamus skelbimus, skambinti nurodytais kontaktais, daugelį kartų išgirsti, kad siūloma transporto priemonė jau parduota, važiuoti ją apžiūrėti, pačiam aiškintis defektus, dažnai jų net nepastebėti, bei po to ilgai graužtis dėl patirtų nuostolių. Mūsų įmonė „Supirkimas24“ dirba tam, kad klientas pamirštų visus šiuos rūpesčius. Tad jeigu greitu metu planuojate pirkti, parduoti ar keisti sunkvežimį, siūlome pasinaudoti mūsų paslaugomis ir nesijaudinti dėl galimų nuostolių.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Ką jau kalbėti apie nesąžiningus pardavėjus, kurie ne tik įkelia realybės neatitinkančias nuotraukas, bet sugeba užsikelti tokią kainą, kuri yra nesuvokiama. Be to, kadangi žmonių, kurie pardavinėja komercinius sunkvežimius nėra tiek daug, yra didelė tikimybė išsirinkti nekokybišką transporto priemonę, tik tam, kad būtent tuo metu jos skubiai reikėjo. Tam, kad taip neatsitiktų bei, kad klientas pamirštų visus šiuos rūpesčius, mūsų įmonė „Supirkimas24“ siūlo bendradarbiauti kartu. Tad jeigu greitu metu planuojate pirkti, parduoti ar keisti sunkvežimį, siūlome pasinaudoti mūsų paslaugomis ir nesijaudinti dėl galimų nuostolių.

Mes padėsime išsirinkti Jums labiausiai tinkamą sunkvežimį gera kaina pagal Jūsų išsakytus pageidavimus. Sunkvežimio pirkimas su mumis tampa paprastas, nes:

– dalyvaujame išsirinkto sunkvežimio pirminėje apžiūroje ir išbandyme;
– tiems, kas pas mus perka sunkvežimius, organizuojame jų detalią patikrą;
– padedame sutvarkyti dokumentus perkant ir registruojant sunkvežimio pirkimo pardavimo sutartis.

Tegul sunkvežimio pirkimas nekelia Jums jokių rūpesčių!

Sunkvežimius perkame visoje Lietuvoje. Teikiame paslaugas itin konkurencinga kaina didžiuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Susisiekite su mumis numeriu +370 644 96446.
Taip pat galime pasiūlyti ir kitų tipų transporto pirkimo paslaugas bei techninę pagalbą kelyje.