Motociklo pirkimas

Domina motociklo pirkimas? Supirkimas24 gali Jums padėti įsigyti norimą transporto priemonę.

Motociklas – tai vėjas plaukuose, laisvė, džiaugsmas. O štai jo paieškų ir pirkimo procesas gali būti kiekvieno iš šių gražių žodžių priešingybė.

Kai nuspręsite, kad motociklo pirkimas yra neišvengiamas procesas, tuomet turėsite sukaupti visą kantrybę, apsiginkluoti geležiniais nervais ir skirti tam daug laiko: kiekvieną dieną lankytis motociklų pardavimo skelbimų portaluose ir tikrinti naujausius skelbimus, susisiekti su pardavėjais nurodytais telefono numeriais ir nusiteikti, kad ne vieną kartą išgirsite, kad motociklas jau parduotas, o galbūt susitarus dėl susitikimo pamatysite, kad motociklas turi daugiau defektų, nei buvo pateikta aprašyme. Blogiausia, jei plika akimi nematomi defektai vis dėlto pasislėps ir “išlįs” vėliau, nes tai privers Jus plačiau praverti piniginę. Be abejonių, labai dažnai atsitinka ir taip, kad į internetą, pardavėjai sukelia nuotraukas neatitinkančias realios transporto priemonės išvaizdos. Omenyje turime tobulai sukoreguotas nuotraukas, kurios pagražina motociklą bent 3 kartus. Tam, kad netektų nusivilti ir gaišti laiko važiuojant apžiūrėti klaidingai įsivaizduotą prekę, mes siūlome pasinaudoti mūsų motociklo pirkimo paslaugomis ir pamiršti visus, prieš tai išvardintus rūpesčius su kuriais galima susidurti. Padėsime jums išsirinkti ir nupirkti bet kokį motociklą, tokių rūšių kaip:

  • motoroleris, mopedas;
  • sportinis, superbike motociklas;
  • čioperis, kruizeris;
  • keturratis, triratis motociklas;
  • enduro motociklas.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Kodėl verta rinktis būtent mus?

Mes padėsime išsirinkti Jums labiausiai tinkamą motociklą pagal Jūsų pageidavimus, norus, lūkesčius ir turimą biudžetą. Susisiekite su mūsų darbuotojais svetainėje pateiktais kontaktais, pasidalinkite savo vizija apie motociklo pirkimą (koks, kaip, už kiek ir pan.) netrukus Jums pateiksime geriausią variantą.

Be to, motociklo pirkimas tampa paprastas, nes perkant per mus, teikiame papildomas paslaugas, kurios pravers perkant transporto priemonę:

1) kartu su pirkėju dalyvaujame išsirinkto motociklo pirminėje apžiūroje ir išbandyme. Patariame visais iškilusiais klausimais;
2) organizuojame perkamo motociklo  detalią autodetalių patikrą. Įsitikinsime, ar Jūsų išsirinktas motociklas neturi plika akimi nematomų defektų;
3) padedame tvarkyti dokumentus tiek perkant ir registruojant perkamą motociklą, tiek derinant transporto priemonės pirkimo-pardavimo sutartį.

Supirkimas24 išsiskiria tuo, kad dirba visoje Lietuvoje 24 val. per parą, septynias dienas per savaitę. Motociklo pirkimo paslauga itin konkurencinga kaina teikiama visuose didžiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Susisiekite su mumis numeriu 8 644 96446.