Transporto supirkimas

Norite parduoti  kitą transporto priemonę? Mes ją nupirksime. Įvairių transporto priemonių supirkimas – mūsų kompetencija nuo pat pirmųjų automobilių, motociklo paieškų iki jų apžiūros bei nuosavybės dokumentų sutvarkymo. Mūsų įmonė „Supirkimas24“ tarpininkauja superkant įvairių modelių ir klasių transporto priemones, nesvarbu kokios būklės jos yra.

Parduoti norimą automobilį, motociklą, motorolerį, žemės ūkio techniką ir pan. gera kaina, yra vienas juokas, jeigu savo automobilį patikėsite į mūsų rankas. Dabar, kai mūsų įmonė yra pasiryžusi pasiūlyti geriausią kainą rinkoje, o kvalifikuoti ir darbui atsidavę profesionalai dirba itin kruopščiai ir kokybiškai – parduoti, sutvarkyti dokumentacija yra dar paprasčiau.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Mums galite parduoti savo transporto priemones itin gera kaina. Superkame tiek naujus, tiek senus, daužtus bei nevažiuojančias transporto priemones: automobilius, motociklus, motorolerius, džipus, taip pat priekabas, žemės ūkio techniką, sunkvežimius, autobusus. Mikroautobusų, visureigių bei nevažiuojančių automobilių supirkimas, taip pat yra įtrauktas į mūsų sąrašą.

Nevažiuojančios, nereikalingos transporto priemonės

Nereikalingos transporto priemonės kelia daug rūpesčių ir reikalauja papildomų išlaidų, be to, jų neparduodant ilgainiui šios technikos vertė mažėja, jos ima rūdyti. Juo labiau, dažniausiai būna ir taip, jog įsigijus naują automobilį, motociklą, kitą transporto priemonę senajai nebelieka vietos. Taigi kyla klausimas, kam apsikrauti nereikalingomis transporto priemonėmis ir leisti joms supūti garaže? Tam, kad papildomi pinigai tiesiog nebūtų išmesti į balą, o ilgai vienoje vietoje užsistovėjusi mašina ar kita priemonė neprarastų savo vertės, verta kuo greičiau ją parduoti už geriausią, įmanomą kainą. Nežinote kur kreiptis? Kreipkitės į mus. Mes superkame įvairius automobilius ar kitas priemones, o jums atsidėkojame norima pinigų suma.

Kodėl verta kreiptis į mus?

Norint parduoti savo transporto priemonę, į mus verta kreiptis dėl daugelio priežasčių. Mes nupirksime ją greitai – pateikę užklausą, Jūs sulauksite mūsų darbuotojų skambučio tą pačią dieną. Turėdami ilgametę darbo patirtį, galime pasiūlyti Jums gerą kainą. Be to, nebereikės apsiimti ilgo ir varginančio pardavimo proceso „vadyba“. Auto priemones superka mūsų vadybininkai, kurie su klientais visuomet bendrauja tiesiogiai ir vertina kiekvieną siūlymą individualiai, atsižvelgdami į kiekvieno poreikius ir norus. Būdami savo srities profesionalais, įvertinsime Jūsų transporto priemonės vertę realiai, skirtingai nei nepagrįstai nusiderėti siekiantys pirkėjai, kurie pastebėjo Jūsų skelbimą tiesiog internete.

Transporto supirkimas pas mus vykdomas itin paprastai, patikimai ir patogiai. Jums tereikia pateiktoje formoje įvesti transporto priemonės valstybinį numerį ir paspausti mygtuką „Užklausti“. Per trumpiausią laikotarpį su Jumis susisieksime ir pasiūlysime transporto priemonės kainą. Jeigu ji Jus tenkins, nupirksime iš Jūsų transporto priemonę grynais pinigais.
Superkame transportą visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kitoje šalies teritorijose. Su „Supirkimas24“ komanda susisiekite nurodytais kontaktais.