Motociklų supirkimas

Skirtingai nei kitose Europos šalyse, Lietuvoje motociklai nėra tokia populiari transporto priemonė, tačiau nepaisant to, metams bėgant vis daugiau žmonių nori įsigyti stilingus ir kokybiškus motociklus su kuriais važiuoti lengvųjų automobilių pilnose gatvėse yra vienas malonumas.

Prieš kelis metus nusprendėte įsigyti naują motociklą, tačiau dabar nusprendėte kad jo daugiau nebeprireiks arba norite įsigyti naują dar daugiau gerų savybių turintį variantą? Parduokite jį mums! Motociklų supirkimas – bus naudingas ne tik mums, bet taip pat ir jums. Visų pirma, parduoti būtent tokią transporto priemonę pačiam yra gan sunku. Ypatingai jeigu jis yra daužtas arba buvo ilgai naudotas. Ką jau kalbėti apie skelbimo įdėjimą į internetą, kuris reikalauja ne tik laiko, bet ir kantrybės. Nufotografuoti motociklą iš visų pusių, gerame apšvietime, sukelti nuotraukas į skelbimą, sukurti kruopštų bei išsamų aprašymą bei atsakinėti į susidomėjusių skambučius. Ar jūs tikrai to norite? Kam gaišti laiką ir galų gale parduoti mylėtą transporto priemonę už mažą piniginę sumą, jeigu ją galima parduoti mums už pačią geriausią kainą, kuri priklauso nuo esamos transporto priemonės būklės. Superkame visų rūšių motociklus:

  • motoroleris, mopedas;
  • sportinis, superbike motociklas;
  • čioperis, kruizeris;
  • keturratis, triratis motociklas;
  • enduro motociklas.

Daugiau informacijos – telefonu: 8 644 96446

Patyrę Supirkimas24 specialistai, užtikrins, kad motociklų supirkimas taptu lengvesniu procesu – užpildys visus tam reikalingus dokumentus. Galime padėti įvertinti motociklo būklę, vertę, esant reikalui, teikiame techninės pagalbos kelyje paslaugas. Negaiškite laiko ir savo pinigų, geriau pasinaudokite motociklų bei automobilių supirkimu.

Pusvalandis – tiek tetrunka motociklo supirkimo procesas pas mus. Pamirškite varginantį, kelias savaites trunkantį atsakinėjimą į nepažįstamų pirkėjų skambučius. Patikėję savo motociklą mums, išvengsite visų šių erzinančių dalykų.
Mums savo transporto priemones sėkmingai pardavusių žmonių atsiliepimai liudija, kad taip greitai ir pelningai parduoti jų jie nė nesitikėjo. Motociklus ar kitas transporto priemones mums pardavę žmonės rekomenduoja mus savo draugams ir kolegoms.

Motociklų supirkimas pas mus vykdomas itin paprastai, patikimai ir patogiai – prireiks vos kelių paspaudimų kompiuterio klaviatūra: pateiktoje formoje įveskite motociklo valstybinį numerį ir paspauskite mygtuką „Užklausti“. Per trumpiausią laikotarpį su Jumis susisieksime ir pasiūlysime gerą perkamo motociklo kainą. Jeigu ji Jus tenkins, nupirksime iš Jūsų šią transporto priemonę grynais pinigais. Motociklus superka mūsų vadybininkai, kurie su klientais visuomet bendrauja tiesiogiai ir vertina kiekvieną siūlymą individualiai. Mūsų kolektyvas susibūrė dar 2012 metais, tad patirtį savo srityje ir profesionalias paslaugas garantuojame.

Motociklų supirkimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose. Mūsų komandos kontaktai pateikti puslapyje “KONTAKTAI” – susisiekite.
Jei ieškote ne tik, kas superka motociklus, bet ir kitas transporto priemones, kviečiame pasinaudoti ir kitomis mūsų teikiamomis paslaugomis apsilankę puslapyje “TRANSPRTO SUPIRKIMAS“.