Atsiliepimai

pavel

Laba, noredamas greiciau parduoti savo Audi A6, pasiuliau ji Supirkimas24.lt Gavau tikrai padoria kaina. Rekomenduoju sita kompanija visiems.

Pavel

Comments Off on Atsiliepimai

rasa

Buvau idėjusi skelbimą į auotpliusa tačiau per menėsi mašinos parduoti nepavyko, todėl kreipiausiai į šią įmonę. Jie pasiūlė pasiūlė truputi maženę kainą nei aš norėjau gauti, tačiau aš sutikau ir jau po pietų vadybinkas atvažiavo ir nupirko mano automobilį.

Rasa K.

Comments Off on Atsiliepimai

jogile

Sveiki, norėdama parduoti savo BMW nežinojau į kurią įmonę geriau kreiptis... Google radau jūsų svetainę ir užpildžiau užklausą. Likau patenkinta, kai su manim taip greitai susisiekete ir nupirkote mano automobilį. AČIŪ

Jogilė A.

Comments Off on Atsiliepimai

no-profile

Man ne karta teko naudotis "Supirkimas24.lt" paslaugomis. Noreciau pagirti greita ir produktivia pagalba,kas liecia automobilio remonto. Labai daznai darbo metu nera laisvo laiko vaziuoti i autoservisa priduoti automobili remontui. Sitoje situacijoje greitai ir operatyviai padeda "Supirkimas24.lt" kolektyvas. Kol as dirbu savo darba,mano automobilis jau nugabentas i autoservisa ir po darbo as ji gaunu sutaisyta. Cia tokia didele pagalba zmonems,kurie negali darbo metu vaziuoti tvarkyti savo automobilio. Didelis aciu komandai "Supirkimas24.lt"!!!!

Jolanta

Comments Off on Atsiliepimai

Rima

Laba,

mano zvilgsnis i automobiliu supirkimo imones buvo skeptiskas... taciau kai kreipiausi i jus, teko savo nuomone pakeisti. Jusu vadybinkas maloniai bendravo, o ir pardavimo procesas ivyko labai sklandziai. Aciu uz viska ir sekmes darbuose!

Rima

Comments Off on Atsiliepimai

no-profile

Supirkimas24.LT - Šauni komanda! Profesionaliai dirba, ne tik žino savo darbą, bet ir mėgsta jį! Padėjo greit ir kvalifikuotai išspręsti iškilusius klausimus ir problemas su automobiliu! Būtinai ateityje kreipsiuos dar! Ačiū Jums!

Renata

Comments Off on Atsiliepimai

no-profile


Greitai, operatyviai, dirbanti įmone ir perkanti už rinkos kainas automobilius

Ruslanas

Comments Off on Atsiliepimai

marcius

Norėjau padėkoti už patarimus ir pagalba renktantis automobilį!

Marčius

Comments Off on Atsiliepimai

no-profile

Didelis AČIŪ už gerus ir naudingus patarimus renkantis automobilį. Džiaugiuosi, kad padėjot nusipirkti, be pagalbos, būtų buvę sunku<wlEmoticon-smile[1].png> Mašinytė važiuoja puikiai, jeigu kam reikia pagalbos renkantis automobilį, tikrai REKOMENDUOJU.

Julija M.

Comments Off on Atsiliepimai

no-profile

Musu imone UAB All Time group, dziaugiasi suradusi Partneri kuris jau daugiau kaip metai padeda surasti musu imonei nauja arba parduoti sena automobili. Taip pat dziugu tai, kad automobilio prieziura irgi atiduodam i Supirkimas24.lt rankas. Rekomendauojame!

UAB All Time group

Comments Off on Atsiliepimai

no-profile

Supirkimas24 komanda jau ne vieną kartą padėjo man išsirinkti automobilį. Tie, kas perka automobilį daugiau nei vieną kartą gyvenime, žino koks tai darbas - surasti mašiną, patikrinti ją, suderinti kainą, sutvarkyti formalumus, atlikti remontą ir eksploatacinių dalių pakeitimą.
Jau virš 2 metų nesuku sau galvos kai man prireikia įsigyti ar parduoti automobilį. Tiesiog kreipiuosi pagalbos į Supirkimas24 ir gaunu tai, ko noriu.

Bogdan K

Comments Off on Atsiliepimai

no-profile

Norėčiau padėkoti supirkimas24.lt kolektyvui už operatyvų darbą. Per poluliarius Lietuviškus automobilių pardavimo skelbimus pardavinėjau Vw Phaeton, tačiau sunkiai sekėsi rasti pirkėją. Supirkimas24.lt pasiūlyta kaina iš pradžių netiko, tačiau po nesėkimingo pardavinėjimo sutikau ir esu labai patenkintas savo sprendimu. Skelbimas dar kurį laiką buvo galiojantis, tačiau taip niekas ir neskambino... Džiaugiuosi supirkimas24.lt operatyviu darbu ir savo žodžio laikymųsi.

Tomas V.

Comments Off on Atsiliepimai

no-profile

Supirkimas24.lt puikus pasirinkimas tiems, kas nors parduoti ar nusipirkti automobilį patogiai ir greitai! Teko naudotis jų paslaugomis parduotant automobilį, visi dokumentai ir piniginiai klausimai buvo sutvarkyti tą pačią dieną. Patogu, greita, ir svarbiausia nereikia gaišti daug laiko dedant skelbimus, aprodant automobilį ir t.t.

Karolis D.

Comments Off on Atsiliepimai