Techninė pagalba kelyje. Kaip Supirkimas24 komanda gelbėjo sugedusį automobilį Vilniuje. Pirma dalis

Techninė pagalba kelyje. Kaip Supirkimas24 komanda gelbėjo sugedusį automobilį Vilniuje. Pirma dalis

superkame automobiliusAutomobiliai genda kasdien. Kiekvieną dieną ir Supirkimas24 komanda sulaukia skambučių su pagalbos šauksmu: „Padėkite, nutrūko generatoriaus diržas.“, „Reikia techninės pagalbos kelyje paslaugas, nes nusėdo akumuliatorius ir reikia jį pakrauti.“, „Sveiki, techninę pagalbą Vilniuje teikiate? Neužsiveda automobilis, o aš skubu į susitikimą. Galite padėti?“… Ir taip be galo. Galėtume pasakoti ir pasakoti, tačiau šiandien norime pasidalinti viena įdomesne istorija, kuri nutiko vasarą. Kuomet buvo karšta ir iš dangaus lietaus lašai nekrito.

Technine pagalba Vilniuje domisi daugiausia mūsų užsakovų (nes būtent šiame mieste gyvena daugiausia Lietuvos gyventojų). Tad nenuostabu, kad vieną dieną sulaukėme skambučio su prašymu padėti būtent mūsų sostinėje. Skambučio tekstas buvo maždaug toks: „Tech pagalba? Ką tik atvykau į Vilnių. Esu kažkur tarp senamiesčio ir naujamiesčio. Vietos tikslios nežinau, nes ant namų nėra nurodytas gatvės pavadinimas, o GPS išsikrovė. O lyg tyčia jokio žmogaus aplink. Ak, taip, tad kam man ta techninė pagalba? Bėda tame, kad nežinau. Važiavau, viskas atrodė gerai, tik staiga automobilis įdomiai pasitampė ir užgeso. Stoviu vidury gatvės. Patraukti transporto priemonės negaliu, nėra kaip. Tad net nežinau kas man šioje situacijoje būtų naudingiau: tralo paslaugos ar techninė pagalba kelyje? Kaip manote Jūs? Gal įsivaizduojate, kas galėjo nutikti mano automobiliui?“. Ilgas susirūpinusios moters monologas skambėjo nežadančiai nieko gero.

Pirmiausia nuraminome ją ir pasakėme, kad pamėginsime ją rasti pagal jos nupasakotą aplinką. Paprašėme, kad ji kuo detaliau nupieštų aplink save matomą vaizdą. Galbūt kažkokie kabliukai mums padės atpažinti vietą, kurioje šiai moteriai nutiko nelaimė. Taip pat patikinome damą, kad atvyksime su tralu, taip nušausime du zuikius vienu metu – arba pasirūpinsime technine pagalba arba suteiksime tralo paslaugas – nutempsime automobilį į pageidaujamą vietą.

Įdomu kas vyko toliau? Skaitykite „Techninė pagalba kelyje. Kaip Supirkimas24 komanda gelbėjo sugedusį automobilį Vilniuje. Antra dalis“ ir sužinosite, kaip baigėsi šios merginos ir Supirkimas24 akistata.