Tralas ir jo paslaugos Vilniuje ir už jo ribų

Tralas ir jo paslaugos Vilniuje ir už jo ribų

tralas

Kiekvieną dieną daugybė žmonių keliauja automobiliais. Jų galutinis tikslas būna įvairus: darbas, kelionės, vaikų darželis, mokykla, universitetas ir pan. Tačiau nors ir skirtingi galutiniai tikslai, tačiau vienas dalykas visų vairuotojų transporto priemones vienija – galimi gedimai, kurių neišvengsime. Trumpai papasakosime apie galimus gedimus, kurie dažniausiai užklumpa netikėtai. Taip pat paminėsime, kuriuo gedimo atveju geriau kviestis techninę pagalbą, o kuriuo metu Jums padės tik tralo paslaugos.

Važiuoklės gedimas
Šis transporto priemonės gedimas dažniausiai atsiranda, ar kitaip tariant išryškėja, po žiemos, nes šiuo metu laiku keliuose padaugėja duobių, ant važiuojamosios dalies gali būti ledo, kitų nelygumų ar druskų. Būtent jos tampa važiuoklės gedimo priežastimis.

Simptomai
Važiuoklės gedimo metu joje atsiranda ūžesys, neaiškus cypimas, barškėjimas. Be viso to galima užuosti nemalonų kvapą bei pajusti sumažėjusį automobilio manevringumą lenkiant ar atliekant posūkius.

Ar mums padės techninė pagalba ar tralas?
Jei važiuoklės gedimas ūmus, tuomet Jums padės tralo paslaugos, kuomet transporto priemonės bus nuvežama į autoservisą. Važiuoklės gedimų taisymas užtrunka, todėl geriau saugiai nugabenti automobilį į taisyklą, kad nei sau nei aplinkiniams nesukeltumėte bėdų.

Duslintuvo gedimas
Vienas iš dažniausiai pasitaikančių gedimų – duslintuvo. Ši bėda paprastai „išlenda“ taip pat po žiemos, kuomet važinėjama keliais, ant kurių yra barstyta druska su smėliu. Taip skatinama korozija, ant duslintuvo susidaro rūdys. Galiausiai gali atsirasti ir skylės.

Simptomai
Automobilis veikia garsiau bei į aplinką išmeta daugiau kietųjų dalelių.

Tralo paslaugos ar techninė pagalba?
Duslintuvo gedimo atveju patartina kviestis tech pagalbą, kurį padės sutvarkyti atsiradusį nesklandumą.

Šarnyro gedimas
Tai gedimas, kuris taip pat dažniausiai pastebimas po žiemos. Vėl gi šį gedimą gali sukelti duobėta kelio danga. Taip pat ne retai druskos ar kiti gatvėse nusėdę nešvarumai patenka į šarnyro sujungimus, po apsauginėmis gumomis. Dėl šios priežasties minėti sujungimai greičiau sudyla ir atlaisvėja.

Simptomai
Šarnyro gedimo metu pradeda klibėti šarnyras, stabilizatoriaus traukės arba vairo traukės antgaliai. Girdimas nemalonus garsas, kuris pastebimas transporto priemonei važiuojant nelygiu keliu ar duobes. Taip pat svarbu paminėti, kad smarkiai klibantis šarnyras galiausiai gali išsinerti ir atlaisvinti transporto priemonės ratą.

Ką rinktis: tralo paslaugas ar techninę pagalbą kelyje?
Jei sugedo šarnyras, geriau nerizikuoti ir pasirinkus tralo paslaugą keliauti į autoservisą. Taip apsaugosime save ir aplinkinius nuo galimų pavojų kelyje.

Jei nujaučiate, kad automobilis genda, geriau nerizikuoti ir iškviesti pagalbą, kuri gali apsaugoti Jus ir kitus eismo dalyvius nuo nelaimingų atsitikimų kelyje.