Kokia techninė pagalba kelyje pasitaiko dažniausiai?

Kokia techninė pagalba kelyje pasitaiko dažniausiai?

Techninė pagalba kelyje – kiekvieno didmiesčio kasdienybė. Rytais nervingi vairuotojai, skubėdami į darbą gali sukelti smulkų eismo įvykį, o žiemą ar vasarą dėl oro ir atmosferos sąlygų gali kilti ir tam tikri automobilio gedimai, todėl kurių tenka kviesti tech pagalbą. Kokie yra dažniausi gedimai, dėl kurių daugiausiai kviečiama pagalba kelyje?

techninė pagalbaStatistika rodo, kad žiemos laikotarpiu beveik pusė visų gedimų – elektros sistemos nesklandumai automobilyje. Dėl šių gedimų techninė pagalba Vilniuje ir kituose didesniuose miestuose kviečiama dažniau negu įvairių eismo įvykių atveju ar nuleidus padangą.

Taip pat neretai pagalba kelyje reikalinga dėl variklio bloko gedimų. Žiemą dėl didelio šalčio senesniuose automobiliuose dažnai neužsiveda variklis.

Įvairių elektros sistemos gedimų ir pagalbos kelyje pavyktų išvengti, jei vairuotojai atidžiau stebėtų automobilio skydelio pranešimus ir signalus. Net jeigu lemputė užsidega ir netrukus vėl dingsta, nereikėtų to ignoruoti ir vertėtų apsilankyti automobilių servise.

Daugeliui automobilių techninių gedimų įtakos turi ir automobilio laikymo sąlygos. Visus metus statant automobilį lauke, juose kaupiasi drėgmė – lietaus vanduo ir kelio druskos lemia laidų oksidaciją, trūkinėjimą. Tad po kiekvieno šaltojo sezono būtina pasitikrinti automobilio laidyną ir kitas dalis.

Vasarą pasitaikantys gedimai daugiausiai susiję su aušinimo sistemomis: gali perkaisti variklis, nutrūkti aušinimo skysčio žarnelė, o užkaitus varikliui gali ir išbėgti tepalai. Norint to išvengti taip pat būtina vis apžiūrėti šias automobilio dalis.

Kad ir kaip bebūtų, vasarą pagalbos kelyje iškvietimų būna beveik 40 procentų mažiau nei žiemą. Todėl patariame aukščiau aprašytus žiemos sezono automobilių gedimus turėti omenyje kiekvieno šaltojo sezono metu.

Jeigu jums reikalinga techninė pagalba kelyje Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Marijampolėje, siūlome savo paslaugas. Supirkimas24 meistrai operatyviai ir gera kaina išspręs jus ištikusias problemas kelyje.