Kaip vyksta automobilių supirkimas?

Kaip vyksta automobilių supirkimas?

Priklausomai nuo to, kokios būklės seną automobilį norima parduoti, priklauso ir jo pardavimo ar auto supirkimo būdas. Itin seni automobiliai, neturintys praktiškai jokios vertės, priduodami į metalo laužą, šiek tiek geresnės būklės automobilių supirkimas vyksta vėliau išardant gerąsias transporto priemonės dalis, o dar visai geri automobiliai parduodami kitiems.auto supirkimas Vilniuje

Lengviausia yra parduoti automobilį internetu. Čia rasite pilna reklamų, skelbiančių “Superkame automobilius“. Tačiau ne kiekviena jų galima aklai pasitikėti. Automobilių supirkimas čia vyksta skelbimų portaluose paskelbiant apie parduodamą automobilį ir laukiant susidomėjusiųjų skambučių.

Auto supirkimas internete vyksta ir kitu principu – siunčiant užklausas supirkimo įmonėms. Šis būdas yra pats praktiškiausias ir patikimiausias, nes:

– jums nereikia rūpintis visais potencialiais pirkėjais, kadangi įmonė pasiūlo geriausią kainą;
– nereikia rūpintis automobilio išregistravimu ir kita dokumentacija;
– automobilis parduodamas itin operatyviai ir pinigus gaunate į rankas.

Automobilių supirkimas mūsų įmonėje vyksta paprasčiau nei paprastai. Pirmiausiai, mūsų elektroninėje sistemoje užregistruojate savo užklausą su parduodama transporto priemone. Mūsų vadybininkai per kuo trumpiausią laiką jums pasiūlo sandorį su kiek įmanoma jums palankia supirkimo kaina. Jei jus pasiūlymas tenkina, mes sutvarkome visą dokumentaciją ir pasiimame transporto priemonę. Mums galite siūlyti nupirkti tiek savo visai seną, vargiai bevažiuojantį automobilį, tiek apynaują ir išlaikytą transporto priemonę. Bet kuriuo atveju pasiūlysime kainą, kuri atitiktų tiek Jūsų, tiek mūsų lūkesčius ir galimybes.

Supirkimas24 veikla vyksta visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (superkame automobilius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir kitur). Priklausomai nuo parduodamo automobilio stovio, galime jį nupirkti net ir tą pačią dieną, tačiau bet kuriuo atveju stengiamės klientui pasiūlyti aukščiausią įmanomą supirkimo kainą.