Tralas ir jo paslaugos Lietuvoje

Tralas ir jo paslaugos Lietuvoje

Kartais specialios automobilių pervežimo priekabos, dar vadinamos tralu, gali netikėtai prireikti kelyje ištikus avarijai, gedimui ar nusipirkus nesutvarkytą ir techninės apžiūros pažymėjimo dar neturintį automobilį, kurį reikia nugabenti į norimą vietą. Tralo paslaugos šiais atvejais yra vienintelis pasirinkimas norint kažkur nugabenti transporto priemonę, nes savarankiškas nesutvarkytų ar nevažiuojančių automobilių pervežimas gali būti itin pavojingas.

Tralas yra pritaikytas gabenti tiek lengvuosius automobilius, tiek mikroautobusus ar mažus sunkvežimius iki 3 tonų.

Galima išsinuomoti įvairių rūšių tralų: vienvietį, dvivietį ar trivietį traliuką, priklausomai nuo gabenamų transporto priemonių dydžio ir skaičiaus.
Taip pat tralas nuomojamas arba iškviečiamas statybinių medžiagų transportavimui. Juo galima gabenti stambių gabaritų ūkio reikmenis ar įrangą, sveriančią iki 3 tonų. Kitiems tralo paslaugos praverčia norint į sąvartyną išvežti suniokotas transporto priemones. Tad automobilių išvežimas į sąvartyną – viena iš mūsų teikiamų paslaugų.

Supirkimas24.lt siūlo tralo paslaugas visą parą septynias dienas per savaitę. Į Jums reikalingą vietą pervešime:
Lengvuosius automobilius;
Džipus;
Visureigius;
Motociklus;
Motorolerius;
Žemės ūkio techniką;
Priekabas;
Mikroautobusus;
Autobusus
Nevažiuojančias transporto priemones;
Transporto priemones po avarijos;
Suniokotas transporto priemones į sąvartyną.

Supirkimas24.lt tralo paslaugas ir kitokią techninę pagalba kelyje teikia itin konkurencinga kaina didžiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, taip pat ir kituose Lietuvos teritorijos miestuose bei miesteliuose.