Supirkimas24.lt – tai įmonė, kuri superka automobilius

Supirkimas24.lt – tai įmonė, kuri superka automobilius

Lietuva – naudotų automobilių verslo šalis. Automobilių supirkimas yra bene populiariausia verslo šaka, pradėjusi sparčiai populiarėti nuo nepriklausomybės atgavimo ir šiandien klestinti tarp smulkiųjų verslininkų ir individualių supirkėjų. Būtent naudotų automobilių supirkimas – tai pagrindinis supirkėjų tikslas.

Deja, automobilių supirkimas nelygus automobilių supirkimui – kiekviename mieste esantys automobilių turgūs ir supirkėjai siūlo nevienodas transporto priemonių supirkimo kainas. Taip pat nerekomenduojama sudaryti sandėrių su privačiais supirkėjais, nes tikėtina, jog Jums nebus pasiūloma pasirašyti pardavimo sutartį, o tai yra nelegalu ir gali ateityje atsisukti prieš Jus.

Taip pat ilgai trunka parduoti savo automobilį internete. Nors internetinių skelbimų platformos yra patogios, skelbimų srautas jose yra itin didelis, todėl Jūsų skelbimas tiesiog ištirpsta jų gausybėje, o automobilio šansai būti pastebėtam ir nupirktam vis menksta.

Šioje situacijoje galime pagelbėti mes. Supirkimas24.lt svarbiausias tikslas – Jūsų automobilis. Supirkimas yra mūsų duona, todėl garantuojame nupirkti bet kokią, tiek mažai naudotą, tiek defektų turinčią transporto priemonę itin gera ir sąžiningai paskaičiuota kaina.

Mūsų įmonės išskirtinis bruožas – itin greitas automobilių supirkimas. Vilniuje, pavyzdžiui, galime nupirkti mus sudominusį automobilį net per pusvalandį. Su kiekvienu automobilio pardavėju susisiekiame ir bendraujame individualiai, kol derybų rezultatas tenkina abi puses.

Automobilių supirkimas Vilniuje vyksta greičiausiai, nes čia įsikūręs mūsų biuras. Tačiau vykdome savo veiklą ne tik Vilniuje bet ir Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje bei kituose Lietuvos miesteliuose, tad norint parduoti savo automobilį nereikės vargintis ir gabenti jos į automobilių turgų.