Superkame visus automobilius!

Superkame visus automobilius!

Mašinų supirkimas yra Lietuvoje itin populiarus verslas, kuriuo bando verstis nemažai automobilių mėgėjų. Tačiau kuo daugiau mašinų supirkimo įmonių yra, tuo įvairesni kiekvienos jų kriterijai ir reikalavimai superkamų transporto priemonių atžvilgiu. Pavyzdžiui, automobilių supirkimas Vilniuje gali skirtis supirkėjų reikalavimais nuo automobilių supirkimo Kaune.

Rasti patikimą automobilių supirkėją, kuris už siūlomą transporto priemonę pasiūlytų sąžiningai paskaičiuotą kainą, nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti. Dauguma supirkėjų bando įrodyti, jog už mašiną prašoma per daug ir siūlo juokingas mažas supirkimo kainas.

Dar sunkiau savarankiškai parduoti savo automobilį internete – čia automobilių skelbimų yra tiek daug, kad visada atsiras tų, kurie pasiūlys geresnį variantą už tavo.
Kiti linkę parduoti savo automobilį transporto priemonių turguje. Tačiau tuomet mažesnių miestelių gyventojams reikia papildomai keliauti į didesniųjų miestų turgus, kad parduotų savo mašiną. Pavyzdžiui, automobilių supirkimas Kaune automobilių turguje gali būti labai nepalankus mašinos savininkui iš Telšių ar kito tolimo miestelio ar kaimo.

Taigi, jeigu norite, kad mašinų supirkimas Jums nekeltų papildomų rūpesčių, kreipkitės į privačias įmones. Supirkimas24.lt specializacija – automobilių supirkimas Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose (Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Marijampolė bei kiti miesteliai).
Brangus automobilių supirkimas – tai mūsų vizitinė kortelė. Mes brangiai ir greitai nupirksime Jūsų transporto priemonę ir Jums nereikės karštligiškai ieškoti, kas nupirktų Jūsų automobilį internete ar derėtis su šykščiais automobilių supirkėjais.

Taip pat, kaip superkame senus automobilius, taip pat padedama transporto prikimo klausimais. Jei domina automobilio pirkimas, bet neturite tam laiko – kreipkitės į Supirkimas24.lt.