Kur Supirkimas24 superka automobilius?

Kur Supirkimas24 superka automobilius?

Supirkimas24 – tai jau daugybę patenkintų klientų palikusi bendrovė, užsiimanti auto supirkimu. Jau beveik 5 metus sėkmingai superkame automobilius ir esame sudarę daugybę klientams itin palankių sandorių. Viena mūsų sėkmės priežasčių – lankstumas ir suteikiamos patogios sąlygos klientui.

Neretai pasitaikanti problema, su kuria susiduria žmonės, norintys parduoti savo automobilį ar kitą transporto priemonę – neturėjimas galimybės atgabenti ją pas pirkėją ar į automobilių turgų. Ne visiems prieinamos tralo paslaugos (jeigu automobilis nebevažiuoja) arba varinėti automobilį iš vietos į vietą, kur susitinkama su potencialiais pirkėjais.

Net jeigu ir yra galimybė nugabenti automobilį į transporto priemonių turgų, turite labai menkus šansus jį parduoti greitai ir už gerą kainą. Šiandien visa naudotų transporto priemonių prekyba persikėlė į internetą, todėl kiekvienas, norintis operatyviai parduoti savo nenaudojamą automobilį, turėtų susikurti internetinį skelbimą.

Iš tiesų automobilių supirkimas gali tapti ir visai nesudėtinga užduotimi, jeigu gerai atliksite namų darbus ir pasirinksite patikimą, kokybiškas paslaugas teikiantį mašinų supirkėją. Supirkimas24 siūlo itin lanksčią ir patogią sistemą, kurios pagalba jūs pats galite mūsų tinklapyje įvesti užklausą parduoti automobiliui. Praktika rodo, kad pirmieji pasiūlymai patrauklia kaina nupirkti transporto priemonę atsiranda jau per pirmą pusvalandį nuo užklausos išsiuntimo.

Automobilių supirkimasKlientui sutikus su pasiūlymu, mes operatyviai sudarome pirkimo-pardavimo sutartį, taip pat patys sutvarkome visas problemas, kurios susijusios su dokumentų pildymu, todėl klientui nereikia laukti eilėse „Regitroje“ norint išregistruoti savo seną transporto priemonę. O svarbiausia – superkame automobilius visoje Lietuvoje. Tiek automobilių supirkimas Vilniuje, tiek automobilių supirkimas Kaune vyksta dažniausiai, tačiau be jokių rūpesčių galime atlikti sandorį ir Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ar šių regionų apylinkėse.

Jeigu skubate parduoti savo seną automobilį ir neturite laiko specialioms peržiūroms ar gaišinančiam dokumentų tvarkymui, patikėkite šią užduotį Supirkimas24 specialistams, kurie pasirūpins sklandžiu automobilio supirkimu.