Kas superka automobilius?

Kas superka automobilius?

Kai atrodo, jog senuoju automobiliu jau išvažinėta pusė pasaulio ir verkiant reikia naujos transporto priemonės, atsiranda dar vienas galvos skausmas – kur padėti senąjį automobilį. Nors jo būklė ir gali atrodyti nekokia, visada lieka viltis, kad kai kurios mašinos dalys bus dar vertingos, todėl kyla idėja – automobilių supirkimas. Auto supirkimas šiandien vyksta tiek legaliai, tiek nelegaliai, tad kiekvienas, norintis parduoti savo transporto priemonę, turi pasirinkti atsakingai.

Nelegalus automobilių supirkimas – tai savo veiklos niekur neužregistravusių automobilių ardytojų užsiėmimas. Jeigu kada radote už automobilių valytuvo užkištą lapelį su užrašu “superkame automobilius” arba “nupirksime jūsų automobilį” – tai nelegalių automobilių ardytojų skelbimas. Naudodamiesi jų paslaugomis gautumėte daugiau pinigų už jūsų senojo automobilio dalis, tačiau žinokite, jog visos nereikalingos išardytos dalys šiuo atveju keliauja teršti gamtos į pamiškes, upes ir t.t. Tokiu atveju už šių vietų taršą mokėti turi tos vietovės gyventojai, tad tokių sandorių žala – dviguba.

superkame automobilius

Legalus automobilių supirkimas vyksta pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį su supirkėju. Šie supirkėjai moka mokesčius valstybei, todėl saugiai atsikrato nebevertingomis automobilių dalimis. Nors už parduodamą automobilį gautumėte šiek tiek mažiau pinigų, būtumėte užtikrintas, jog neįsivėlėte į šėšėlinį sandorį ir prisidėjote prie gamtos saugojimo.

Supirkimas24 – tai tik legaliai ir visuomet kliento naudai vykdomas auto supirkimas. Mes brangiai superkame automobilius, kurių būklė mums nėra svarbi, visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir kitur. Jeigu norite patikimai, greitai ir puikia kaina parduoti nebereikalingą transporto priemonę, kviečiame tai padaryti pas mus. Įkėlę savo parduodamos transporto priemonės užklausą mūsų svetainėje, pasiūlymo galite sulaukti jau tą pačią dieną ar net valandą.