„Driftshow Millennium“ – ilgakojės merginos svilinamų padangų dūmuose

„Driftshow Millennium“ – ilgakojės merginos svilinamų padangų dūmuose

driftingo-cempionatas„Bike show millenium“ metu birželio 15 d. S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome žiūrovų laukia įspūdingas „drifto“ šou. Trys šoninio slydimo parodys savo sugebėjimus: jie rungsis tarpusavyje kas geriausiai sugeba padaryti kuo daugiau 360 laipsnių apsisukimų vienu metu, kas geriausiai moka slysdamas šonu pastatyti automobilį tarp stovinčių merginų.

Taip pat „drifteriai“ važiuos net ne poromis, o trise ir minimaliu atstumu rodys ekstremalius triukus tuo pat metu sukdamiesi aplink merginas. Pasirodyme dalyvaus Gediminas Levickas, jaunas talentingas sportininkas, kuris nustebino žiūrovus per savo pirmąsias varžybas įspūdingu ir agresyviu važiavimu. Jis vairuoja „Nissan 200SX“ (S13), turintį 350 AG.

Dar vienas „drifteris“ – Kęstutis Petronis. Šis talentingas pilotas 2009 m. pelnė Lietuvos „drifto“ karaliaus titulą. Jis aktyviai dalyvavo užsienio varžybose, kur ne kartą užėmė prizines vietas. Sportininkas važiuoja „Nissan 200SX“ (S14), turinčiu net 700 AG.

Ir paskutinis, bet neprasčiausias, gerai žinomas Lietuvoje „drifteris“ Kastytis Alekna, kuris sugeba ne tik įspūdingai važiuoti, bet ir organizuoti „Autoplius Lietuvos drifto čempionato“ etapus. Tai vienas iš nedaugelio sportininkų, kuris atstovauja Lietuvą tokiose šalyse, kaip : Latvija, Rusija, Baltarusija ar Lenkija .

Visiems norintiems pasimėgauti trasoje lekiančio sportinio automobilio teikiamais pojūčiais bus suteikta galimybė po „drifto“ šou pasivažinėti „drift taksi“ su patikusiu sportiniu automobiliu.