Automobilių supirkimas. Ką verta žinoti?

Automobilių supirkimas. Ką verta žinoti?

Automobilių supirkimas yra Lietuvoje vis dar populiariausia verslo šaka, pradėjusi sparčiai augti nuo nepriklausomybės atgavimo. Šiandien auto supirkimas persikėlė į internetą, kur itin patogu siūlyti savo transporto priemonę pardavimui arba pačiam ieškoti nusipirkti nebrangų automobilį. Tačiau pasitaiko, kad to nė nenutuokiančiam pirkėjui įbrukamas beveik metalo laužas ar be sutarties parduotas automobilis dalyvauja apiplėšimuose ir taip toliau.
Štai keli patarimai, kad automobilių supirkimas būtų atliekami tvarkingai ir legaliai.

Patarimai pirkėjui:
Automobilių turgus – paskutinė vieta, kurioje verta ieškoti automobilio. Šiandien daug efektyviau ieškoti naudotų automobilių internete, kur iškart galėsite susipažinti su jo parametrais, gaminimo metais, kaina.
Taip pat turguose naivesni pirkėjai neretai apgaunami – šeimininkai teigia, jog automobilis nematė avarijų, turėjo tik vieną tvarkingą šeimininką ir taip toliau.
Prieš pirkdami automobilį atlikite jo kruopščią ir profesionalią apžiūrą – tai kainuos mažiau negu remontas vėliau pastebėjus pirmuosius paslėptus gedimus.

Patarimai pardavėjui:
Jeigu nesate tikras, kokia kaina parduoti savo automobilį, paieškokite kitų to paties modelio skelbimų. Taip žinosite, ties kokio dydžio kaina orientuotis.
Jeigu į jūsų internetinį skelbimą ilgai nesikreipia pirkėjai, galite savo automobilį pasiūlyti mums. Mes sėkmingai užsiimame brangių automobilių supirkimu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje.
Jokiu būdu neparduokite automobilio nepasirašę pardavimo sutarties. Kitu atveju Jūsų vardu su šiuo automobiliu gali būti vykdoma nusikalstama veikla. Mes superkame automobilius tik legaliai, pagal visus Regitros nurodytus nuostatus.