Automobilio pirkimas – vargas, kurį galite patikėti mums

Automobilio pirkimas – vargas, kurį galite patikėti mums

Kokį automobilį pirkti? Šis klausimas dažniausiai kyla ką tik teises išlaikiusių jaunuolių tėvams, taip pat savarankiškai perkantiems pirmąjį automobilį ar tiems, kurie ilgą laiką važinėjo vienu automobilio tipu ir jaučia, kad atėjo laikas išbandyti kažką naujo.
Tačiau automobilio pirkimas gali tapti savotišku galvos skausmu – kyla dilema, ar pirkti naują, ar naudotą automobilį ir panašiai.

Šiandien pastebima, jog ką tik teises išsilaikę paaugliai nori automobilių, kurie yra praktiškai nenaudoti arba nauji. Tačiau naujas automobilis – nepigus malonumas. Pigiausi nauji automobiliai Lietuvoje esančiuose salonuose yra pritaikyti tiesiog keleivių transportavimui ir neturintys jokių papildomų patogumų. Žmonės, kurie perka automobilius be radijo, kondicionieriaus ir elektra atidaromų langų dažniausiai yra vyresnio amžiaus žmonės. Tad nenuostabu, kad jaunimui aktualiau pirkti kad ir naudotus, tačiau populiarių modelių ir markių automobilius.

Populiariausia Lietuvoje įsigyti 5-10 metų senumo „Volkswagen Passat“, „Volkswagen Golf“, „Toyola Corrola“ ir panašius automobilių modelius. Tokio senumo ir modelio automobilio kainos ir kokybės bei ilgaamžiškumo santykis geriausiai atitinka vidutinio lietuvio finansinius lūkesčius.

Tačiau tie, kurie perka automobilius susidomėję naudotų automobilių skelbimais, smarkiai rizikuoja nusipirkti jau gedusią ar avariją patyrusią transporto priemonę. Todėl verta pasitikėti automobilių supirkėjais, kurie senus supirktus automobilius prikelia naujam gyvenimui ir vėliau parduoda tą patį automobilį, tik daug geresnio stovio.

Supirkimas24.lt perka ir parduoda naudotus automobilius visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Klaipėda, Marijampolė) puikiu kokybės ir kainos santykiu, tad pirkdami automobilį, galite šį vargą patikėti mums.